Kroplówki

Autorskie formuły wlewów

Efekt kilku tygodni pracy i konsultacji z lekarzami wielu specjalizacji. Nasze autorskie wlewy dożylne celują w najczęstsze przyczyny problemów z którymi do nas przychodzicie.

Dostosowane do badań krwi

W naszym centrum wykorzystujemy profesjonalny analizator parametrów krytycznych. Dzięki temu jesteśmy w stanie w ciągu minuty oznaczyć wyniki gazometrii, elektrolitów, glukozy, parametrów morfotycznych i wielu innych.

Dożylna witamina C

Oferujemy wlewy wysokich dawek witaminy C, jednak poprzedzone jest to wnikliwą konsultacją lekarską, by określić czy taki zabieg jest wskazany i bezpieczny w danym przypadku.

Wlewy dożylne

 

Nie ma bardziej wydajnego sposobu administracji leków, niż podanie dożylne. Dzięki podaniu bezpośrednio do krwiobiegu pomijamy wszelkie ograniczenia na poziomie układu trawiennego, ciesząc się bezstratną przyswajalnością i błyskawicznym działaniem.

Ogrom zalet wlewów dożylnych przynosi tej metodzie znaczną popularność. W kroplówkach podawane są witaminy, minerały, aminokwasy, a także przeciwutleniacze i substancje witaminopodobne. Rozwój rynku usług medycznych sprawił, że kuracje dożylne nie są już wyłącznie przywilejem gwiazd znanych z dużego ekranu i innych celebrytów. Obecnie każdy, kto wyrazi taką chęć ma możliwość skorzystania z tego typu zabiegów, by poczuć się młodszym i w pełni zdrowia.

 

Wlewy stosowane są nie tylko w leczeniu konkretnych jednostek chorobowych, ale również w ramach profilaktyki zdrowotnej i przeciwstarzeniowej. Dobrze dobrane kompozycje preparatów mogą efektywnie zniwelować uciążliwe objawy, które często są ignorowane przez lekarzy. Wymienić tu można przewlekłe zmęczenie, czy też negatywne aspekty nadmiaru stresu. By kuracja była skuteczna, wlewy zawsze poprzedzane są konsultacją lekarską. W razie potrzeby wykonywane są także badania parametrów krwi. Revital Clinic wyposażone jest w nowoczesny analizator parametrów krytycznych, który daje błyskawiczny wgląd w podstawowe parametry zdrowotne. Pozwala to dobrać preparaty na podstawie wyników badania oraz na bieżąco monitorować efektywność zastosowanej kuracji.

Wlewy dożylne

Publiczna służba zdrowia niestety wyrobiła w społeczeństwie negatywne odczucia, w stosunku do wizyt w gabinetach lekarskich, szpitalach i klinikach. Nowoczesne centra, takie jak Revital Clinic przełamują ten stereotyp, gdyż wizyta przebiega w komfortowych warunkach, a podczas wlewu zasiąść można w wygodnym fotelu, napić się ciepłego napoju i zrelaksować w miłej atmosferze, podczas gdy do krwiobiegu trafia odżywczy koktajl. Jest to sposób na chwilę odprężenia, dzięki której skorzysta i umysł, i ciało.

Wlewy dożylne mają na celu:

  • Błyskawiczne i bezstratne uzupełnianie niedoborów
  • Nawodnienie i odżywienie organizmu
  • Zapewnienie szybko odczuwalnego działania
  • Wsparcie regeneracji organizmu
  • Przywrócenie zdrowotnej homeostazy
Co Revital.clinic może Ci zaoferować
Kliknij, żeby rozwinąć i dowiedzieć się więcej
Autorskie formuły wlewów
Efekt kilku tygodni pracy wraz z lekarzami różnych dyscyplin medycyny. Nasze autorskie wlewy dożylne celują w najczęstsze przyczyny problemów z którymi do nas przychodzicie.
Na podstawie badań analizatora
Indywidualny dobór składników na podstawie badań krwii z analizatora parametrów krytycznych. Wiarygodne wyniki m.in. gazometali, elektrolitów, metabolitów w zaledwie 35 sekund.
Wysokie dawki witaminy C
Oferujemy wlewy wysokich dawek witaminy C jednak zanim się tego podejmiemy zalecamy badania i dopiero na ich podstawie oferujemy wlew.

Ozonoterapia, czyli leczenie mieszaniną tlenowo- ozonową, od wielu lat znajduje miejsce w medycynie jako metoda wspomagająca leczenie podstawowe, zwłaszcza w tych przypadkach, w których leczenie rutynowe nie daje zadowalających efektów (np. ubytki skóry, niegojące się rany, owrzodzenia, odleżyny, ropne przetoki). Mimo, że jej skuteczność wykazano w wielu klinicznych zastosowaniach na całym świecie, metoda ta nie jest w Polsce rozpowszechniona i rzadko stosowana w ortopedii i traumatologii. Ozonoterapia umożliwia zmniejszenie pourazowych zagrożeń infekcyjnych, szybsze gojenie powikłań pooperacyjnych i zaleczenie przewlekłych stanów septycznych. Metoda obniża też koszty antybiotykoterapii i czasami staje się jedynym sposobem wspomagającym zabiegi chirurgiczne, zwłaszcza w przypadkach zakażeń lekoopornymi, szpitalnymi szczepami bakteryjnymi.

Działanie bakteriobójcze wynika z silnie utleniających własciwości ozonu, a w przebiegu terapii nie stwierdzono nabycia odporności drobnoustrojów na ozonoterapię.

Badania krwi
Oferujemy badania diagnostyczne z odbiorem wyników nawet tego samego dnia, online na naszej stronie internetowej! Sprawdź naszą konkurencyjną ofertę cenową .
Badania flory jelitowej
Badanie flory jelitowej na podstawie samodzielnie pobranej próbki pozwoli wykazać z ogromną dokładnością braki i przerosty flory bakteryjnej jelita i pozwoli na dobranie celowanej probiotykoterapii.
Badania genetyczne
Innowacyjne badania genetyczne na liczne mutacje m.in. MTHRF. Jeśli borykasz się z problemami, których przyczyny nie potrafią trafnie zdiagnozować lekarze - sprawdź czy problem nie leży głębiej niż myślą.
Endokrynolog
Androlog
Neurolog
Onkolog
Kardiolog
Dawid Białowąs
Julia Cichaczewska
Tadeusz Sowiński

Dietoterapia to działania terapeutyczne oparte na odpowiednio zmodyfikowanej diecie w konkretnych jednostkach chorobowych. Leczenie dietą w wielu schorzeniach jest istotnym wsparciem dla leczenia farmakologicznego, a nierzadko stanowi również jego podstawę.

Celem działań dietoterapeutycznych jest m.in. eliminacja błędów żywieniowych, wzmocnienie organizmu, poprawa ogólnej kondycji pacjenta.

Odbloki po cyklach SAA
Nieprzemyślane użycie sterydów androgenne-anabolicznych niesie ogrom skutków ubocznych. W Revital.Clinic przywrócisz czynność osi podwzgórze-przysadka-jądra pod okiem specjalisty.
Prowadzenie hormonalnej terapii zastępczej
HTZ zyskuje na popularności - głównie ze względu na fakt, że prowadzenie pod nadzorem lekarza androloga wsparte regularnymi badaniami jest niezwykle skuteczne!

w Polsce wzrasta liczba placówek (publicznych i prywatnych) prowadzących leczenie onkologiczne. Równocześnie powstaje niewiele ośrodków oferujących kompleksowe i skojarzone leczenie nowotworów z użyciem chirurgii, metod systemowych oraz radioterapii.

Chociaż w ciągu ostatniej dekady liczba specjalistów w naszym kraju wzrosła dwukrotnie, nadal występują regionalne dysproporcje w dostępności lekarzy poszczególnych specjalności. Dla przykładu liczba specjalistów z zakresu onkologii na 100 tys. mieszkańców jest w województwie podkarpackim ponad dwukrotnie niższa niż w województwie mazowieckim.

Na szczęście w Trójmieście działa Revital.Clinic, gdzie opiekę nad chorymi pełni uznany w Polsce lekarz specjalista - dr. Szyszko.

Dowiedz się więcej