Kroplówki – Antykac

Powrót do listy wlewów

Opis

Obfita porcja elektrolitów ze składnikami detoksyfikującymi oraz poprawiającymi samopoczucie.

Wlew After Party może być dla Ciebie, gdy:
• właśnie wybierasz się na dobrze rokującą imprezę
• impreza poprzedniego dnia przerosła najśmielsze oczekiwania i organizm stał się nad wyraz wrażliwy
• zauważasz objawy odwodnienia

Alkohol nasila wydalanie wody z organizmu, a odwodnienie jest jednym z głównych winowajców syndromu dnia następnego. Z tego względu obfita porcja roztworu elektrolitów potrafi błyskawicznie usprawnić funkcjonowanie organizmu po zmaganiach z nadmierną ilością alkoholu.

By osiągnąć najlepsze rezultaty, dobrze jest też zadbać o obniżenie poziomu amoniaku oraz neutralizację stresu oksydacyjnego, co z dużą efektywnością oferuje połączenie ornityny z porcją witaminy C.

Magnez jest elektrolitem, który dodatkowo tonizuje układ nerwowy, co zazwyczaj korzystnie wpływa na samopoczucie po dobrej imprezie.

Wybierając Wersję PLUS zyskujesz zestaw wzbogacony o glutation, który jest silnym antyoksydantem. Wraz z pozostałymi składnikami usprawnia detoks i przyspiesza neutralizację nadmiaru wolnych rodników, co pomaga nie tylko po alkoholu, ale także po innych, rekreacyjnych używkach. Wersja PLUS zawiera także Glicynę, która jest aminokwasem pełniącym funkcje neuroprzekaźnika hamującego. Podanie jej może w pewnym stopniu skompensować kontrast pomiędzy stanem po spożyciu alkoholu, a samopoczuciem o poranku, co pozwoli z głową w górze przetrwać trudny czas.

Stosowanie

Jest to kompozycja do stosowania doraźnego, szczególnie gdy po intensywnej nocy odczuwamy, że organizm bez pomocy może szybko nie wrócić do homeostazy. Osoby, które wolą zapobiegać niż leczyć, mogą skorzystać na zastosowaniu takiej kroplówki jeszcze przed planowaną imprezą. Pozwoli to częściowo ograniczyć negatywne efekty i uchronić się przed dyskomfortem.

Skład

• Płyn Ringera 500 ml
• Witamina C 1000 mg
• Magnez
• Hepamerz

Wersja PLUS

Dodatkowo:
• Glicyna
• Glutation

Cena

W Revital.Clinic wszystkie ceny zawierają w sobie badanie krwii oraz konsultację lekarską przed zabiegiem!
pojedynczy wlew200
wersja plus240

Pakiety

4x wlew720
4x wersja plus880

Co Revital.clinic może Ci zaoferować
Kliknij, żeby rozwinąć i dowiedzieć się więcej
Autorskie formuły wlewów
Efekt kilku tygodni pracy wraz z lekarzami różnych dyscyplin medycyny. Nasze autorskie wlewy dożylne celują w najczęstsze przyczyny problemów z którymi do nas przychodzicie.
Na podstawie badań analizatora
Indywidualny dobór składników na podstawie badań krwii z analizatora parametrów krytycznych. Wiarygodne wyniki m.in. gazometali, elektrolitów, metabolitów w zaledwie 35 sekund.
Wysokie dawki witaminy C
Oferujemy wlewy wysokich dawek witaminy C jednak zanim się tego podejmiemy zalecamy badania i dopiero na ich podstawie oferujemy wlew.

Ozonoterapia, czyli leczenie mieszaniną tlenowo- ozonową, od wielu lat znajduje miejsce w medycynie jako metoda wspomagająca leczenie podstawowe, zwłaszcza w tych przypadkach, w których leczenie rutynowe nie daje zadowalających efektów (np. ubytki skóry, niegojące się rany, owrzodzenia, odleżyny, ropne przetoki). Mimo, że jej skuteczność wykazano w wielu klinicznych zastosowaniach na całym świecie, metoda ta nie jest w Polsce rozpowszechniona i rzadko stosowana w ortopedii i traumatologii. Ozonoterapia umożliwia zmniejszenie pourazowych zagrożeń infekcyjnych, szybsze gojenie powikłań pooperacyjnych i zaleczenie przewlekłych stanów septycznych. Metoda obniża też koszty antybiotykoterapii i czasami staje się jedynym sposobem wspomagającym zabiegi chirurgiczne, zwłaszcza w przypadkach zakażeń lekoopornymi, szpitalnymi szczepami bakteryjnymi.

Działanie bakteriobójcze wynika z silnie utleniających własciwości ozonu, a w przebiegu terapii nie stwierdzono nabycia odporności drobnoustrojów na ozonoterapię.

Badania krwi
Oferujemy badania diagnostyczne z odbiorem wyników nawet tego samego dnia, online na naszej stronie internetowej! Sprawdź naszą konkurencyjną ofertę cenową .
Badania flory jelitowej
Badanie flory jelitowej na podstawie samodzielnie pobranej próbki pozwoli wykazać z ogromną dokładnością braki i przerosty flory bakteryjnej jelita i pozwoli na dobranie celowanej probiotykoterapii.
Badania genetyczne
Innowacyjne badania genetyczne na liczne mutacje m.in. MTHRF. Jeśli borykasz się z problemami, których przyczyny nie potrafią trafnie zdiagnozować lekarze - sprawdź czy problem nie leży głębiej niż myślą.
Endokrynolog
Androlog
Neurolog
Onkolog
Kardiolog
Dawid Białowąs
Julia Cichaczewska
Tadeusz Sowiński

Dietoterapia to działania terapeutyczne oparte na odpowiednio zmodyfikowanej diecie w konkretnych jednostkach chorobowych. Leczenie dietą w wielu schorzeniach jest istotnym wsparciem dla leczenia farmakologicznego, a nierzadko stanowi również jego podstawę.

Celem działań dietoterapeutycznych jest m.in. eliminacja błędów żywieniowych, wzmocnienie organizmu, poprawa ogólnej kondycji pacjenta.

Odbloki po cyklach SAA
Nieprzemyślane użycie sterydów androgenne-anabolicznych niesie ogrom skutków ubocznych. W Revital.Clinic przywrócisz czynność osi podwzgórze-przysadka-jądra pod okiem specjalisty.
Prowadzenie hormonalnej terapii zastępczej
HTZ zyskuje na popularności - głównie ze względu na fakt, że prowadzenie pod nadzorem lekarza androloga wsparte regularnymi badaniami jest niezwykle skuteczne!

w Polsce wzrasta liczba placówek (publicznych i prywatnych) prowadzących leczenie onkologiczne. Równocześnie powstaje niewiele ośrodków oferujących kompleksowe i skojarzone leczenie nowotworów z użyciem chirurgii, metod systemowych oraz radioterapii.

Chociaż w ciągu ostatniej dekady liczba specjalistów w naszym kraju wzrosła dwukrotnie, nadal występują regionalne dysproporcje w dostępności lekarzy poszczególnych specjalności. Dla przykładu liczba specjalistów z zakresu onkologii na 100 tys. mieszkańców jest w województwie podkarpackim ponad dwukrotnie niższa niż w województwie mazowieckim.

Na szczęście w Trójmieście działa Revital.Clinic, gdzie opiekę nad chorymi pełni uznany w Polsce lekarz specjalista - dr. Szyszko.

Dowiedz się więcej