Kroplówki – Brain fuel

Powrót do listy wlewów

Opis

Zaawansowana mieszanka substancji zwiększających zdolności poznawcze i ułatwiających naukę.

Wlew Wsparcie mózgu może być dla Ciebie, gdy:
• zajmujesz się wymagającą pracą umysłową
• masz przed sobą dużo nauki
• wybierasz się na egzamin lub inne ważne wydarzenie
• odnotowujesz mniejszą klarowność myślenia i pogorszenie pamięci
• chcesz sprawdzić jak to jest, gdy mózg wchodzi na wyższe obroty

Sprawność pracy mózgu jest zależna od wielu czynników. By ją utrzymać, konieczne jest sprawne krążenie krwi i transport substancji odżywczych, sprawna dostawa tlenu do komórek oraz prawidłowa gospodarka kluczowymi neuroprzekaźnikami.

Połączenie witamin z grupy B i n-acetylo l-tyrozyny wpływa na sprawniejszą syntezę neurotransmiterów, a szczególnie noradrenaliny i dopaminy, które budowane są właśnie z tyrozyny. Te dwa neuroprzekaźniki odpowiadają za stan czujności, energię i chęci do działania, a także za jasność myślenia. Warto wspomnieć, że zastosowano tutaj już aktywną formę witaminy B12, która jest skuteczniejsza niż tradycyjna cyjanokobalamina i sprawniej wspomaga cykl metylacyjny, który ma duże znaczenie w procesie metabolizmu neuroprzekaźników.

Uzupełnienie magnezu, który jest jednym z najbardziej niedoborowych składników współczesnej diety pozwala zapobiec zmęczeniu i nerwowości, co także przekłada się na większą sprawność mentalną. Dożylny magnez jest pod tym względem szczególnie efektywny, gdyż wyraźnie wpływa też na wzrost poziomu magnezu w mózgu.

Główne skrzypce grają tu jednak leki nootropowe – piracetam i winpocetyna. Połączenie tych dwóch z dużą efektywnością wpływa na poprawę krążenia mózgowego i nasycenie tkanek tlenem. Powodują także lepsze wykorzystanie acetylocholiny, czyli neuroprzekaźnika odpowiadającego między innymi za procesy pamięciowe i zdolność do analitycznego myślenia.

Jest to zaawansowany i skuteczny kompleks, który odczuwalnie poprawia kondycję mentalną. Dodaje energii, rozjaśnia myślenie i pozwala na sprawniejsze wykorzystywanie zasobów pamięciowych.

Wybierając Wersję PLUS wzbogacasz wlew o glicynę i galantaminę. Glicyna jest hamującym neuroprzekaźnikiem, który pozwala zredukować napięcie psychiczne. Dodatkowo ma wpływ na procesy formowania pamięci, dzięki interakcji z układem glutaminianergicznym. Galantamina jest środkiem, który spowalnia rozpad wspomnianej już acetylocholiny, dzięki czemu poprawia zdolności pamięciowe i usprawnia działanie piracetamu.

Regularne stosowanie wlewu Wsparcie umysłu polecane jest szczególnie osobom, u których sprawność umysłowa jest kluczowa dla rozwoju kariery zawodowej. Wymienić tutaj można szczególnie takie profesje jak: programista, lekarz, prawnik, nauczyciel, manager lub prezes dużej firmy.

Stosowanie

Poprawa jest zauważalna nawet po jednorazowej porcji, co sprawia, że ten pakiet jest świetną opcją do zastosowania przed trudnym egzaminem lub inną, wymagającą aktywnością umysłową. W takich sytuacjach zalecane jest jednak wstępne wypróbowanie wlewu w bardziej neutralnej sytuacji, by ocenić jak odczuwamy jego działanie, ponieważ eksponowanie się na całkowicie nowy bodziec w znaczącej dla nas sytuacji nie jest dobrą praktyką. Dla osób poszukujących długofalowych efektów, zalecane są regularne wlewy przynajmniej raz w tygodniu, co wpłynie na utrzymanie kluczowych składników na stałym poziomie oraz na regenerację układu nerwowego. Regularne wlewy są także dobrym wyborem dla osób, które potrzebują regeneracji po różnych incydentach, na przykład nadużywaniu pewnych rekreacyjnych środków.

Skład

• Roztwór glukozy 500 ml
• Magnez
• N-Acetyl L-Tyrozyna 500 mg
• Brain & Body
• Memotropil
• Cavinton 10 mg

Wersja PLUS

Dodatkowo:
• Nivalin 2,5 mg
• Glicyna 1 g
• Cynk 30 mg Unizink

Cena

W Revital.Clinic wszystkie ceny zawierają w sobie badanie krwii oraz konsultację lekarską przed zabiegiem!
pojedynczy wlew250
wersja plus300

Pakiety

4x wlew920
4x wersja plus1120

Co Revital.clinic może Ci zaoferować
Kliknij, żeby rozwinąć i dowiedzieć się więcej
Autorskie formuły wlewów
Efekt kilku tygodni pracy wraz z lekarzami różnych dyscyplin medycyny. Nasze autorskie wlewy dożylne celują w najczęstsze przyczyny problemów z którymi do nas przychodzicie.
Na podstawie badań analizatora
Indywidualny dobór składników na podstawie badań krwii z analizatora parametrów krytycznych. Wiarygodne wyniki m.in. gazometali, elektrolitów, metabolitów w zaledwie 35 sekund.
Wysokie dawki witaminy C
Oferujemy wlewy wysokich dawek witaminy C jednak zanim się tego podejmiemy zalecamy badania i dopiero na ich podstawie oferujemy wlew.

Ozonoterapia, czyli leczenie mieszaniną tlenowo- ozonową, od wielu lat znajduje miejsce w medycynie jako metoda wspomagająca leczenie podstawowe, zwłaszcza w tych przypadkach, w których leczenie rutynowe nie daje zadowalających efektów (np. ubytki skóry, niegojące się rany, owrzodzenia, odleżyny, ropne przetoki). Mimo, że jej skuteczność wykazano w wielu klinicznych zastosowaniach na całym świecie, metoda ta nie jest w Polsce rozpowszechniona i rzadko stosowana w ortopedii i traumatologii. Ozonoterapia umożliwia zmniejszenie pourazowych zagrożeń infekcyjnych, szybsze gojenie powikłań pooperacyjnych i zaleczenie przewlekłych stanów septycznych. Metoda obniża też koszty antybiotykoterapii i czasami staje się jedynym sposobem wspomagającym zabiegi chirurgiczne, zwłaszcza w przypadkach zakażeń lekoopornymi, szpitalnymi szczepami bakteryjnymi.

Działanie bakteriobójcze wynika z silnie utleniających własciwości ozonu, a w przebiegu terapii nie stwierdzono nabycia odporności drobnoustrojów na ozonoterapię.

Badania krwi
Oferujemy badania diagnostyczne z odbiorem wyników nawet tego samego dnia, online na naszej stronie internetowej! Sprawdź naszą konkurencyjną ofertę cenową .
Badania flory jelitowej
Badanie flory jelitowej na podstawie samodzielnie pobranej próbki pozwoli wykazać z ogromną dokładnością braki i przerosty flory bakteryjnej jelita i pozwoli na dobranie celowanej probiotykoterapii.
Badania genetyczne
Innowacyjne badania genetyczne na liczne mutacje m.in. MTHRF. Jeśli borykasz się z problemami, których przyczyny nie potrafią trafnie zdiagnozować lekarze - sprawdź czy problem nie leży głębiej niż myślą.
Endokrynolog
Androlog
Neurolog
Onkolog
Kardiolog
Dawid Białowąs
Julia Cichaczewska
Tadeusz Sowiński

Dietoterapia to działania terapeutyczne oparte na odpowiednio zmodyfikowanej diecie w konkretnych jednostkach chorobowych. Leczenie dietą w wielu schorzeniach jest istotnym wsparciem dla leczenia farmakologicznego, a nierzadko stanowi również jego podstawę.

Celem działań dietoterapeutycznych jest m.in. eliminacja błędów żywieniowych, wzmocnienie organizmu, poprawa ogólnej kondycji pacjenta.

Odbloki po cyklach SAA
Nieprzemyślane użycie sterydów androgenne-anabolicznych niesie ogrom skutków ubocznych. W Revital.Clinic przywrócisz czynność osi podwzgórze-przysadka-jądra pod okiem specjalisty.
Prowadzenie hormonalnej terapii zastępczej
HTZ zyskuje na popularności - głównie ze względu na fakt, że prowadzenie pod nadzorem lekarza androloga wsparte regularnymi badaniami jest niezwykle skuteczne!

w Polsce wzrasta liczba placówek (publicznych i prywatnych) prowadzących leczenie onkologiczne. Równocześnie powstaje niewiele ośrodków oferujących kompleksowe i skojarzone leczenie nowotworów z użyciem chirurgii, metod systemowych oraz radioterapii.

Chociaż w ciągu ostatniej dekady liczba specjalistów w naszym kraju wzrosła dwukrotnie, nadal występują regionalne dysproporcje w dostępności lekarzy poszczególnych specjalności. Dla przykładu liczba specjalistów z zakresu onkologii na 100 tys. mieszkańców jest w województwie podkarpackim ponad dwukrotnie niższa niż w województwie mazowieckim.

Na szczęście w Trójmieście działa Revital.Clinic, gdzie opiekę nad chorymi pełni uznany w Polsce lekarz specjalista - dr. Szyszko.

Dowiedz się więcej