Kroplówki – Długo i szczęśliwie

Powrót do listy wlewów

Opis

Przeciwutleniacze, czynniki regeneracyjne, koenzymy i profilaktyka przeciwnowotworowa, a więc wszystko czego potrzeba, by utrzymać dobrą formę na stare lata.

Wlew Długo i szczęśliwie może być dla Ciebie, gdy:
• obawiasz się rozwoju ciężkich chorób w podeszłym wieku
• pragniesz zachować zdrowy wygląd przez dłuższy czas
• chcesz zapobiec neurodegeneracji i zachować wysoką sprawność umysłu nawet na stare lata
• szukasz sposobu na efektywne wsparcie zdrowia ogólnego
• odczuwasz zmęczenie i potrzebę lepszej regeneracji

Jedną z podstaw kuracji przeciwstarzeniowych jest dbałość o odpowiednio sprawną neutralizację reaktywnych form tlenu, które w nadmiarze uszkadzają zdrowe komórki, proteiny, lipidy i nukleotydy. Gdy stan stresu oksydacyjnego utrzymuje się przewlekle, znacznie zwiększa się ryzyko rozwoju wszelakich chorób. Tak więc przeciwutleniacze stanowią podstawę zabiegów profilaktycznych. Dominującym w naszym organizmie przeciwutleniaczem jest glutation, a więc na jego poziomie warto skupić się najbardziej.

Poza samym glutationem, znaczenie ma też selen, który warunkuje produkcję peroksydazy glutationowej, dając bardziej rozległe korzyści. Selen jest niezbędny do produkcji enzymów odpowiedzialnych za syntezę aktywnego hormonu tarczycy, co przekłada się na sprawniejszą pracę tego gruczołu i wsparcie metabolizmu. Jak wiadomo, z wiekiem hormony tarczycy zmniejszają swoje stężenia, a warto temu zapobiegać. Kolejną, znaczącą rolą selenu jest zapobieganie rozwojowi niektórych nowotworów, na wskazuje znacznie częstsza częstość ich rozwoju w społecznościach o mniejszym spożyciu selenu z dietą.

Wyciąg najbardziej wartościowych składników z krwi cieląt (Solcoseryl) zapewnia lepszą dystrybucję tlenu i glukozy, co przekłada się na efektywność metabolizmu energetycznego. Wspomaga krążenie krwi i sprawnie regeneruje uszkodzone tkanki, między innymi dzięki nasileniu procesów syntezy kolagenu.

Witaminy z grupy B wpływają na niemalże każdy aspekt zdrowia, gdyż pełnią rolę koenzymów w licznych reakcjach biochemicznych. Ich odpowiednia podaż wpływa między innymi na dobrą gospodarkę cukrową, profil lipidowy, funkcje psychologiczne oraz kondycję układu nerwowego. Niedobór niektórych z tych witamin jest skorelowany z objawami depresyjnymi, co świadczy o ich roli w utrzymywaniu stabilnego nastroju i prawidłowych funkcji poznawczych.

Wybierając Wersję PLUS wzbogacasz przeciwstarzeniowy koktajl o porcję karnozyny. Karnozyna jest potężnym antyoksydantem, dzięki czemu świetnie wspomaga glutation w walce z wolnymi rodnikami. Wpływa na regulację pH, na sprawniejszą pracę mięśni oraz stanowi element profilaktyki chorób sercowo-naczyniowych.

Stosowanie

Kluczem do sukcesu jest regularność, a w tym przypadku zaleca się stosowanie wlewu raz lub dwa razy w miesiącu.

Skład

• Płyn Ringera 250 ml
• Brain & Body
• Selen
• Solcoseryl
• Glutation

Wersja PLUS

Dodatkowo:
• Karnozyna

Cena

W Revital.Clinic wszystkie ceny zawierają w sobie badanie krwii oraz konsultację lekarską przed zabiegiem!
pojedynczy wlew220
wersja plus250

Pakiety

4x wlew800
4x wersja plus920

Co Revital.clinic może Ci zaoferować
Kliknij, żeby rozwinąć i dowiedzieć się więcej
Autorskie formuły wlewów
Efekt kilku tygodni pracy wraz z lekarzami różnych dyscyplin medycyny. Nasze autorskie wlewy dożylne celują w najczęstsze przyczyny problemów z którymi do nas przychodzicie.
Na podstawie badań analizatora
Indywidualny dobór składników na podstawie badań krwii z analizatora parametrów krytycznych. Wiarygodne wyniki m.in. gazometali, elektrolitów, metabolitów w zaledwie 35 sekund.
Wysokie dawki witaminy C
Oferujemy wlewy wysokich dawek witaminy C jednak zanim się tego podejmiemy zalecamy badania i dopiero na ich podstawie oferujemy wlew.

Ozonoterapia, czyli leczenie mieszaniną tlenowo- ozonową, od wielu lat znajduje miejsce w medycynie jako metoda wspomagająca leczenie podstawowe, zwłaszcza w tych przypadkach, w których leczenie rutynowe nie daje zadowalających efektów (np. ubytki skóry, niegojące się rany, owrzodzenia, odleżyny, ropne przetoki). Mimo, że jej skuteczność wykazano w wielu klinicznych zastosowaniach na całym świecie, metoda ta nie jest w Polsce rozpowszechniona i rzadko stosowana w ortopedii i traumatologii. Ozonoterapia umożliwia zmniejszenie pourazowych zagrożeń infekcyjnych, szybsze gojenie powikłań pooperacyjnych i zaleczenie przewlekłych stanów septycznych. Metoda obniża też koszty antybiotykoterapii i czasami staje się jedynym sposobem wspomagającym zabiegi chirurgiczne, zwłaszcza w przypadkach zakażeń lekoopornymi, szpitalnymi szczepami bakteryjnymi.

Działanie bakteriobójcze wynika z silnie utleniających własciwości ozonu, a w przebiegu terapii nie stwierdzono nabycia odporności drobnoustrojów na ozonoterapię.

Badania krwi
Oferujemy badania diagnostyczne z odbiorem wyników nawet tego samego dnia, online na naszej stronie internetowej! Sprawdź naszą konkurencyjną ofertę cenową .
Badania flory jelitowej
Badanie flory jelitowej na podstawie samodzielnie pobranej próbki pozwoli wykazać z ogromną dokładnością braki i przerosty flory bakteryjnej jelita i pozwoli na dobranie celowanej probiotykoterapii.
Badania genetyczne
Innowacyjne badania genetyczne na liczne mutacje m.in. MTHRF. Jeśli borykasz się z problemami, których przyczyny nie potrafią trafnie zdiagnozować lekarze - sprawdź czy problem nie leży głębiej niż myślą.
Endokrynolog
Androlog
Neurolog
Onkolog
Kardiolog
Dawid Białowąs
Julia Cichaczewska
Tadeusz Sowiński

Dietoterapia to działania terapeutyczne oparte na odpowiednio zmodyfikowanej diecie w konkretnych jednostkach chorobowych. Leczenie dietą w wielu schorzeniach jest istotnym wsparciem dla leczenia farmakologicznego, a nierzadko stanowi również jego podstawę.

Celem działań dietoterapeutycznych jest m.in. eliminacja błędów żywieniowych, wzmocnienie organizmu, poprawa ogólnej kondycji pacjenta.

Odbloki po cyklach SAA
Nieprzemyślane użycie sterydów androgenne-anabolicznych niesie ogrom skutków ubocznych. W Revital.Clinic przywrócisz czynność osi podwzgórze-przysadka-jądra pod okiem specjalisty.
Prowadzenie hormonalnej terapii zastępczej
HTZ zyskuje na popularności - głównie ze względu na fakt, że prowadzenie pod nadzorem lekarza androloga wsparte regularnymi badaniami jest niezwykle skuteczne!

w Polsce wzrasta liczba placówek (publicznych i prywatnych) prowadzących leczenie onkologiczne. Równocześnie powstaje niewiele ośrodków oferujących kompleksowe i skojarzone leczenie nowotworów z użyciem chirurgii, metod systemowych oraz radioterapii.

Chociaż w ciągu ostatniej dekady liczba specjalistów w naszym kraju wzrosła dwukrotnie, nadal występują regionalne dysproporcje w dostępności lekarzy poszczególnych specjalności. Dla przykładu liczba specjalistów z zakresu onkologii na 100 tys. mieszkańców jest w województwie podkarpackim ponad dwukrotnie niższa niż w województwie mazowieckim.

Na szczęście w Trójmieście działa Revital.Clinic, gdzie opiekę nad chorymi pełni uznany w Polsce lekarz specjalista - dr. Szyszko.

Dowiedz się więcej