Kroplówki – Kontrola stresu

Powrót do listy wlewów

Opis

Anty-stresowa mikstura znosząca negatywne skutki stresu i poprawiająca funkcje psychologiczne.

Wlew Kontrola stresu może być dla Ciebie, gdy:
• od dłuższego czasu jesteś narażony na intensywny stres fizyczny lub psychologiczny
• planujesz udział w sytuacji, która wiąże się ze wzmożonym stresem, na przykład występem publicznym lub ważnym spotkaniem
• zauważasz spadek energii i gorsze samopoczucie
• chcesz zafundować sobie trochę relaksu i lepszego nastroju

W sytuacjach stresowych następuje wyrzut hormonów, takich jak kortyzol, adrenalina i noradrenalina, które odpowiadają za charakterystyczne objawy, takie jak niepokój, pobudzenie, drżenie rąk itd. Gdy stres jest chronicznie powtarzany, uszczuplane są zapasy aminokwasów wykorzystywanych do produkcji adrenaliny i noradrenaliny, przez co ograniczona zostaje też produkcja dopaminy, a to skutkuje spadkiem energii i ogólnym spadkiem kondycji umysłowej. Uzupełnianie tyrozyny (tutaj w efektywnej formie acetylowanej), która stanowi prekursor do wspomnianych neuroprzekaźników pozwala niwelować negatywne skutki przewlekłego stresu i zachować dobry stan umysłu oraz wysoki poziom energii.

Drugim aminokwasem zawartym w mieszance Kontrola stresu jest glicyna. Ten aminokwas pełni funkcję neuroprzekaźnika hamującego układ nerwowy. Oznacza to, że pozwala się wyciszyć i zrelaksować, a wyciszony układ nerwowy lepiej radzi sobie ze stresem. Glicyna ma także wpływa na układ glutaminianu, przez co uczestniczy w procesach formowania pamięci.

Niezwykle często niedoborowym składnikiem diety jest magnez, a jego braki odczuwalne są w postaci różnorakich zaburzeń, od problemów ze snem, przez chroniczne zmęczenie, aż po drażliwość i nadpobudliwość. Jest on potrzebny dla utrzymania właściwego przekaźnictwa nerwowego, a szczególnie korzystne jest podnoszenie magnezu mózgowego, co notowane jest w większym stopniu przy administracji dożylnej, niż doustnej.

Wybierając Wersję PLUS wzbogacasz wlew o aktywną, metylowaną witaminę B12 (metylokabalaminę) i witaminę C. By wytworzyć niezbędne neurotransmitery, konieczna jest obecność odpowiednich ilości witamin z grupy B, szczególnie B12, a więc ich uzupełnianie niesie za sobą korzyści dla zestresowanych osób. Notowano wpływ niedoboru witaminy B12 na zaburzenia nastroju, co podkreśla jej rolę w biochemii mózgu. Witamina C w dużych ilościach występuje w nadnerczach, czyli gruczołach produkujących kortyzol. Wykazano, że ma spory wpływ na ich funkcjonowanie, więc w stanach zwiększonego stresu warto pilnować, by tej witaminy nie brakowało.

Stosowanie

Zastosowanie tej formuły różni się, w zależności od obranego celu. Osoby zmagające się ze stresem na co dzień, na przykład przez wymagającą pracę lub gorszą sytuację w życiu najwięcej korzyści odniosą z regularnych wlewów, mniej więcej raz na tydzień. Z kolei osoby o całkiem dobrej kondycji mentalnej na co dzień, doświadczą najlepszych efektów stosując wlew doraźnie w odpowiednich momentach, szczególnie przed lub po wyjątkowo stresującej sytuacji.

Skład

• Roztwór glukozy 250 ml
• N-Acetyl L-tyrozyna 500 mg
• Magnez
• Glicyna 1 g

Wersja PLUS

Dodatkowo:
• Metylokobalamina 1 mg
• Witamina C 1000 mg

Cena

W Revital.Clinic wszystkie ceny zawierają w sobie badanie krwii oraz konsultację lekarską przed zabiegiem!
pojedynczy wlew200
wersja plus230

Pakiety

4x wlew720
4x wersja plus840

Co Revital.clinic może Ci zaoferować
Kliknij, żeby rozwinąć i dowiedzieć się więcej
Autorskie formuły wlewów
Efekt kilku tygodni pracy wraz z lekarzami różnych dyscyplin medycyny. Nasze autorskie wlewy dożylne celują w najczęstsze przyczyny problemów z którymi do nas przychodzicie.
Na podstawie badań analizatora
Indywidualny dobór składników na podstawie badań krwii z analizatora parametrów krytycznych. Wiarygodne wyniki m.in. gazometali, elektrolitów, metabolitów w zaledwie 35 sekund.
Wysokie dawki witaminy C
Oferujemy wlewy wysokich dawek witaminy C jednak zanim się tego podejmiemy zalecamy badania i dopiero na ich podstawie oferujemy wlew.

Ozonoterapia, czyli leczenie mieszaniną tlenowo- ozonową, od wielu lat znajduje miejsce w medycynie jako metoda wspomagająca leczenie podstawowe, zwłaszcza w tych przypadkach, w których leczenie rutynowe nie daje zadowalających efektów (np. ubytki skóry, niegojące się rany, owrzodzenia, odleżyny, ropne przetoki). Mimo, że jej skuteczność wykazano w wielu klinicznych zastosowaniach na całym świecie, metoda ta nie jest w Polsce rozpowszechniona i rzadko stosowana w ortopedii i traumatologii. Ozonoterapia umożliwia zmniejszenie pourazowych zagrożeń infekcyjnych, szybsze gojenie powikłań pooperacyjnych i zaleczenie przewlekłych stanów septycznych. Metoda obniża też koszty antybiotykoterapii i czasami staje się jedynym sposobem wspomagającym zabiegi chirurgiczne, zwłaszcza w przypadkach zakażeń lekoopornymi, szpitalnymi szczepami bakteryjnymi.

Działanie bakteriobójcze wynika z silnie utleniających własciwości ozonu, a w przebiegu terapii nie stwierdzono nabycia odporności drobnoustrojów na ozonoterapię.

Badania krwi
Oferujemy badania diagnostyczne z odbiorem wyników nawet tego samego dnia, online na naszej stronie internetowej! Sprawdź naszą konkurencyjną ofertę cenową .
Badania flory jelitowej
Badanie flory jelitowej na podstawie samodzielnie pobranej próbki pozwoli wykazać z ogromną dokładnością braki i przerosty flory bakteryjnej jelita i pozwoli na dobranie celowanej probiotykoterapii.
Badania genetyczne
Innowacyjne badania genetyczne na liczne mutacje m.in. MTHRF. Jeśli borykasz się z problemami, których przyczyny nie potrafią trafnie zdiagnozować lekarze - sprawdź czy problem nie leży głębiej niż myślą.
Endokrynolog
Androlog
Neurolog
Onkolog
Kardiolog
Dawid Białowąs
Julia Cichaczewska
Tadeusz Sowiński

Dietoterapia to działania terapeutyczne oparte na odpowiednio zmodyfikowanej diecie w konkretnych jednostkach chorobowych. Leczenie dietą w wielu schorzeniach jest istotnym wsparciem dla leczenia farmakologicznego, a nierzadko stanowi również jego podstawę.

Celem działań dietoterapeutycznych jest m.in. eliminacja błędów żywieniowych, wzmocnienie organizmu, poprawa ogólnej kondycji pacjenta.

Odbloki po cyklach SAA
Nieprzemyślane użycie sterydów androgenne-anabolicznych niesie ogrom skutków ubocznych. W Revital.Clinic przywrócisz czynność osi podwzgórze-przysadka-jądra pod okiem specjalisty.
Prowadzenie hormonalnej terapii zastępczej
HTZ zyskuje na popularności - głównie ze względu na fakt, że prowadzenie pod nadzorem lekarza androloga wsparte regularnymi badaniami jest niezwykle skuteczne!

w Polsce wzrasta liczba placówek (publicznych i prywatnych) prowadzących leczenie onkologiczne. Równocześnie powstaje niewiele ośrodków oferujących kompleksowe i skojarzone leczenie nowotworów z użyciem chirurgii, metod systemowych oraz radioterapii.

Chociaż w ciągu ostatniej dekady liczba specjalistów w naszym kraju wzrosła dwukrotnie, nadal występują regionalne dysproporcje w dostępności lekarzy poszczególnych specjalności. Dla przykładu liczba specjalistów z zakresu onkologii na 100 tys. mieszkańców jest w województwie podkarpackim ponad dwukrotnie niższa niż w województwie mazowieckim.

Na szczęście w Trójmieście działa Revital.Clinic, gdzie opiekę nad chorymi pełni uznany w Polsce lekarz specjalista - dr. Szyszko.

Dowiedz się więcej