Kroplówki – Kop energetyczny

Powrót do listy wlewów

Opis

Złączone w całość komponenty, które efektywnie zwiększają poziom energii witalnej i poprawiają samopoczucie.

Wlew Kop energetyczny może być dla Ciebie, gdy:
• cierpisz na zespół przewlekłego zmęczenia
• potrzebujesz porcji energii przed ważnym wydarzeniem
• zmagasz się z ospałością, która jest konsekwencją zaburzeń snu
• potrzebujesz doładowania po okresie intensywnej pracy

Składniki tego wlewu wpływają na odczuwanie energii w kilku aspektach, by działanie było jak najbardziej kompleksowe. Przypływ energii jest w tym przypadku bezpieczny i nieinwazyjny, gdyż nie wiąże się z dużą ilością cukru, czy podnoszącej ciśnienie kofeiny, jak w przypadku popularnych Energy Drinków lub kawy. Co więcej, efekt może trwać znacznie dłużej, gdyż Kop energetyczny działa u podstaw.

Magnez jest najbardziej niedoborowym minerałem we współczesnej diecie, a jego uzupełnienie pozwala zmniejszyć zmęczenie i drażliwość. Co więcej, podawany dożylnie efektywnie podnosi też stężenie magnezu w mózgu, co przekłada się na wyraźne efekty nawet przy jednorazowym podaniu. To od uzupełniania niedoborów właśnie powinniśmy zaczynać pracę nad samopoczuciem.

Dla sprawnej syntezy neuroprzekaźników odpowiadających za dobre samopoczucie i witalność potrzebne są witaminy z grupy B. Ich odpowiednia podaż wspiera procesy biochemiczne, które odpowiadają za produkcję między innymi dopaminy, która odpowiada za motywację do działania, satysfakcję i energię. Niektóre z tych witamin uczestniczą w przemianach energetycznych i metabolizmie makroskładników, co również wpływa na poziom witalności.

Gwoździem programu jest n-acetyl l-tyrozyna, która stanowi budulec dla noradrenaliny i dopaminy, czyli neuroprzekaźników stawiających nas w stanie gotowości. Poza nimi może posłużyć także do produkcji hormonów tarczycy, a te mają ogromny wpływ na gospodarkę energetyczną. W przeciwieństwie do kofeiny, tyrozyna nie zużywa obecnych już zapasów noradrenaliny, tylko stymuluje produkcję nowej puli, co jest mniej inwazyjne i daje lepsze efekty.

Wybierając Wersję PLUS wzbogacasz wlew o aktywną formę witaminy B12 – adenozylokobalaminę. Ta forma określana jest mitochondrialną, gdyż uczestniczy w przemianach energetycznych i u podstaw wspomaga zasilanie komórek w energię. Jest to świetny sposób na uzyskanie długofalowych efektów, ponieważ witamina B12 ma niezwykle długi okres półtrwania w wątrobie, liczony nawet w miesiącach.

Stosowanie

Do wyboru mamy dwa schematy stosowania: doraźnie, gdy wystąpi potrzeba lub regularnie, ze stałą częstotliwością. Stosowanie doraźne jest metodą dla osób względnie zdrowych, które potrzebują od czasu do czasu doładować baterie lub zaczerpnąć witalności przed ważnym wydarzeniem. Regularne stosowanie zalecane jest, gdy zmagamy się z niedoborem energii i wyczerpaniem, by przywrócić organizm do homeostazy. W tym celu polecana jest seria cotygodniowych kroplówek, do momentu wystąpienia zauważalnej poprawy.

Skład

• Roztwór glukozy 500 ml
• N-Acetyl L-Tyrozyna 500 mg
• Magnez
• B-Complex (B1/B2/B3/B6)

Wersja PLUS

Dodatkowo:
• Adenozylokobalamina 1 mg

Cena

W Revital.Clinic wszystkie ceny zawierają w sobie badanie krwii oraz konsultację lekarską przed zabiegiem!
pojedynczy wlew200
wersja plus230

Pakiety

4x wlew720
4x wersja plus840

Co Revital.clinic może Ci zaoferować
Kliknij, żeby rozwinąć i dowiedzieć się więcej
Autorskie formuły wlewów
Efekt kilku tygodni pracy wraz z lekarzami różnych dyscyplin medycyny. Nasze autorskie wlewy dożylne celują w najczęstsze przyczyny problemów z którymi do nas przychodzicie.
Na podstawie badań analizatora
Indywidualny dobór składników na podstawie badań krwii z analizatora parametrów krytycznych. Wiarygodne wyniki m.in. gazometali, elektrolitów, metabolitów w zaledwie 35 sekund.
Wysokie dawki witaminy C
Oferujemy wlewy wysokich dawek witaminy C jednak zanim się tego podejmiemy zalecamy badania i dopiero na ich podstawie oferujemy wlew.

Ozonoterapia, czyli leczenie mieszaniną tlenowo- ozonową, od wielu lat znajduje miejsce w medycynie jako metoda wspomagająca leczenie podstawowe, zwłaszcza w tych przypadkach, w których leczenie rutynowe nie daje zadowalających efektów (np. ubytki skóry, niegojące się rany, owrzodzenia, odleżyny, ropne przetoki). Mimo, że jej skuteczność wykazano w wielu klinicznych zastosowaniach na całym świecie, metoda ta nie jest w Polsce rozpowszechniona i rzadko stosowana w ortopedii i traumatologii. Ozonoterapia umożliwia zmniejszenie pourazowych zagrożeń infekcyjnych, szybsze gojenie powikłań pooperacyjnych i zaleczenie przewlekłych stanów septycznych. Metoda obniża też koszty antybiotykoterapii i czasami staje się jedynym sposobem wspomagającym zabiegi chirurgiczne, zwłaszcza w przypadkach zakażeń lekoopornymi, szpitalnymi szczepami bakteryjnymi.

Działanie bakteriobójcze wynika z silnie utleniających własciwości ozonu, a w przebiegu terapii nie stwierdzono nabycia odporności drobnoustrojów na ozonoterapię.

Badania krwi
Oferujemy badania diagnostyczne z odbiorem wyników nawet tego samego dnia, online na naszej stronie internetowej! Sprawdź naszą konkurencyjną ofertę cenową .
Badania flory jelitowej
Badanie flory jelitowej na podstawie samodzielnie pobranej próbki pozwoli wykazać z ogromną dokładnością braki i przerosty flory bakteryjnej jelita i pozwoli na dobranie celowanej probiotykoterapii.
Badania genetyczne
Innowacyjne badania genetyczne na liczne mutacje m.in. MTHRF. Jeśli borykasz się z problemami, których przyczyny nie potrafią trafnie zdiagnozować lekarze - sprawdź czy problem nie leży głębiej niż myślą.
Endokrynolog
Androlog
Neurolog
Onkolog
Kardiolog
Dawid Białowąs
Julia Cichaczewska
Tadeusz Sowiński

Dietoterapia to działania terapeutyczne oparte na odpowiednio zmodyfikowanej diecie w konkretnych jednostkach chorobowych. Leczenie dietą w wielu schorzeniach jest istotnym wsparciem dla leczenia farmakologicznego, a nierzadko stanowi również jego podstawę.

Celem działań dietoterapeutycznych jest m.in. eliminacja błędów żywieniowych, wzmocnienie organizmu, poprawa ogólnej kondycji pacjenta.

Odbloki po cyklach SAA
Nieprzemyślane użycie sterydów androgenne-anabolicznych niesie ogrom skutków ubocznych. W Revital.Clinic przywrócisz czynność osi podwzgórze-przysadka-jądra pod okiem specjalisty.
Prowadzenie hormonalnej terapii zastępczej
HTZ zyskuje na popularności - głównie ze względu na fakt, że prowadzenie pod nadzorem lekarza androloga wsparte regularnymi badaniami jest niezwykle skuteczne!

w Polsce wzrasta liczba placówek (publicznych i prywatnych) prowadzących leczenie onkologiczne. Równocześnie powstaje niewiele ośrodków oferujących kompleksowe i skojarzone leczenie nowotworów z użyciem chirurgii, metod systemowych oraz radioterapii.

Chociaż w ciągu ostatniej dekady liczba specjalistów w naszym kraju wzrosła dwukrotnie, nadal występują regionalne dysproporcje w dostępności lekarzy poszczególnych specjalności. Dla przykładu liczba specjalistów z zakresu onkologii na 100 tys. mieszkańców jest w województwie podkarpackim ponad dwukrotnie niższa niż w województwie mazowieckim.

Na szczęście w Trójmieście działa Revital.Clinic, gdzie opiekę nad chorymi pełni uznany w Polsce lekarz specjalista - dr. Szyszko.

Dowiedz się więcej