Kroplówki – Multiwitamina

Powrót do listy wlewów

Opis

Kompletny zestaw witamin rozpuszczalnych w wodzie i tłuszczach, uzupełniający dietę w niezbędne do życia składniki.

Wlew Multiwitamina może być dla Ciebie, gdy:
• Twoja dieta jest uboga w warzywa i owoce
• czujesz, że nie dostarczasz odpowiedniej ilości witamin w stosunku do intensywności Twojego życia
• nie jesz odpowiedniej ilości pokarmów w ciągu dnia
• stosowany przez Ciecie model żywienia oparty jest głównie o mało odżywcze, przetworzone produkty
• odczuwasz pogorszenie zdrowia ogólnego, spadek energii i wigoru

Dożylne podanie pełnego pakietu witamin pozwala uzupełnić niedobory szybko i skutecznie, gdyż pomijane są wszelkie utrudnienia w przyswajalności spotykane przy podaniu doustnej. Nie ma znaczenia, czy jesteś na czczo, czy po posiłku, czy posiłek, który zjadłeś zawierał tłuszcze lub substancje zmniejszające wchłanialność witamin. Witaminowa kroplówka zawsze przyswoi się w 100%.

W podstawowej wersji wlewu mamy porcję witaminy C, witaminy rozpuszczalne w tłuszczach, czyli A, D, E i K, a także kompleks witamin B, włączając w to aktywną formę witaminy B12 – metylokobalaminę.

Wybierając Wersję PLUS wzbogacasz wlew o minerały, które dodatkowo odżywią organizm. Wśród nich znajduje się magnez, którego niedobory są niezwykle powszechne, a jego uzupełnienie w formie dożylnej daje szybko odczuwalny efekt. Poza magnezem w pakiecie znajduje się również selen i cynk.

Stosowanie

Częstotliwość wlewów powinna być dostosowana do stosowanego modelu żywienia – im bardziej niedoborowa dieta, tym częstsze wizyty są zalecane. Jako optimum dla większości przypadków w ramach profilaktyki można przyjąć wizytę raz na 1-2 tygodnie.

Skład

• Płyn Ringera 250 ml
• Brain & Body
• Witamina C 500 mg
• Vitalipid

Wersja PLUS

Dodatkowo:
• Magnez
• Selen 50 mcg
• Cynk 30 mg Unizink

Cena

W Revital.Clinic wszystkie ceny zawierają w sobie badanie krwii oraz konsultację lekarską przed zabiegiem!
pojedynczy wlew230
wersja plus260

Pakiety

4x wlew840
4x wersja plus960

Co Revital.clinic może Ci zaoferować
Kliknij, żeby rozwinąć i dowiedzieć się więcej
Autorskie formuły wlewów
Efekt kilku tygodni pracy wraz z lekarzami różnych dyscyplin medycyny. Nasze autorskie wlewy dożylne celują w najczęstsze przyczyny problemów z którymi do nas przychodzicie.
Na podstawie badań analizatora
Indywidualny dobór składników na podstawie badań krwii z analizatora parametrów krytycznych. Wiarygodne wyniki m.in. gazometali, elektrolitów, metabolitów w zaledwie 35 sekund.
Wysokie dawki witaminy C
Oferujemy wlewy wysokich dawek witaminy C jednak zanim się tego podejmiemy zalecamy badania i dopiero na ich podstawie oferujemy wlew.

Ozonoterapia, czyli leczenie mieszaniną tlenowo- ozonową, od wielu lat znajduje miejsce w medycynie jako metoda wspomagająca leczenie podstawowe, zwłaszcza w tych przypadkach, w których leczenie rutynowe nie daje zadowalających efektów (np. ubytki skóry, niegojące się rany, owrzodzenia, odleżyny, ropne przetoki). Mimo, że jej skuteczność wykazano w wielu klinicznych zastosowaniach na całym świecie, metoda ta nie jest w Polsce rozpowszechniona i rzadko stosowana w ortopedii i traumatologii. Ozonoterapia umożliwia zmniejszenie pourazowych zagrożeń infekcyjnych, szybsze gojenie powikłań pooperacyjnych i zaleczenie przewlekłych stanów septycznych. Metoda obniża też koszty antybiotykoterapii i czasami staje się jedynym sposobem wspomagającym zabiegi chirurgiczne, zwłaszcza w przypadkach zakażeń lekoopornymi, szpitalnymi szczepami bakteryjnymi.

Działanie bakteriobójcze wynika z silnie utleniających własciwości ozonu, a w przebiegu terapii nie stwierdzono nabycia odporności drobnoustrojów na ozonoterapię.

Badania krwi
Oferujemy badania diagnostyczne z odbiorem wyników nawet tego samego dnia, online na naszej stronie internetowej! Sprawdź naszą konkurencyjną ofertę cenową .
Badania flory jelitowej
Badanie flory jelitowej na podstawie samodzielnie pobranej próbki pozwoli wykazać z ogromną dokładnością braki i przerosty flory bakteryjnej jelita i pozwoli na dobranie celowanej probiotykoterapii.
Badania genetyczne
Innowacyjne badania genetyczne na liczne mutacje m.in. MTHRF. Jeśli borykasz się z problemami, których przyczyny nie potrafią trafnie zdiagnozować lekarze - sprawdź czy problem nie leży głębiej niż myślą.
Endokrynolog
Androlog
Neurolog
Onkolog
Kardiolog
Dawid Białowąs
Julia Cichaczewska
Tadeusz Sowiński

Dietoterapia to działania terapeutyczne oparte na odpowiednio zmodyfikowanej diecie w konkretnych jednostkach chorobowych. Leczenie dietą w wielu schorzeniach jest istotnym wsparciem dla leczenia farmakologicznego, a nierzadko stanowi również jego podstawę.

Celem działań dietoterapeutycznych jest m.in. eliminacja błędów żywieniowych, wzmocnienie organizmu, poprawa ogólnej kondycji pacjenta.

Odbloki po cyklach SAA
Nieprzemyślane użycie sterydów androgenne-anabolicznych niesie ogrom skutków ubocznych. W Revital.Clinic przywrócisz czynność osi podwzgórze-przysadka-jądra pod okiem specjalisty.
Prowadzenie hormonalnej terapii zastępczej
HTZ zyskuje na popularności - głównie ze względu na fakt, że prowadzenie pod nadzorem lekarza androloga wsparte regularnymi badaniami jest niezwykle skuteczne!

w Polsce wzrasta liczba placówek (publicznych i prywatnych) prowadzących leczenie onkologiczne. Równocześnie powstaje niewiele ośrodków oferujących kompleksowe i skojarzone leczenie nowotworów z użyciem chirurgii, metod systemowych oraz radioterapii.

Chociaż w ciągu ostatniej dekady liczba specjalistów w naszym kraju wzrosła dwukrotnie, nadal występują regionalne dysproporcje w dostępności lekarzy poszczególnych specjalności. Dla przykładu liczba specjalistów z zakresu onkologii na 100 tys. mieszkańców jest w województwie podkarpackim ponad dwukrotnie niższa niż w województwie mazowieckim.

Na szczęście w Trójmieście działa Revital.Clinic, gdzie opiekę nad chorymi pełni uznany w Polsce lekarz specjalista - dr. Szyszko.

Dowiedz się więcej