Kroplówki – Oczyszczanie

Powrót do listy wlewów

Opis

Kompozycja tego preparatu uwzględnia składniki kompleksowo wpływające na poprawę funkcjonowania wątroby i neutralizację toksyn.

Wlew Detoks może być dla Ciebie, gdy:
• doświadczyłeś ekspozycji na źródła metali ciężkich
• istnieją przesłanki, że możesz mieć zbyt wysoki poziom amoniaku
• od dłuższego czasu jesteś narażony na stres psychiczny lub fizyczny
• odczuwasz przewlekłe zmęczenie i osłabienie
• palisz papierosy lub pijasz alkohol

Skażenie toksynami jest poważnym problemem dla zdrowia. Dbałość o sprawną neutralizację szkodliwych dla nas czynników jest sposobem nie tylko na walkę z powstałymi już dolegliwościami, ale też świetną profilaktyką zdrowotną.

Nadmiar amoniaku ma toksyczny wpływ na organizm, a w walce z nim świetnie radzi sobie ornityna, szczególnie w formie asparaginianu. Asparaginian ornityny bierze udział w procesach neutralizacji amoniaku w komórkach wątroby, by ten mógł już w nietoksycznej formie opuścić organizm. Przyczyn wzrostu amoniaku jest wiele, a wśród nich wyróżnić można niewydolność wątroby, infekcje, stosowanie niektórych leków, palenie papierosów, picie alkoholu, długotrwały wysiłek, a więc czynniki, które towarzyszą znacznej części społeczeństwa.

Kompleksowe podejście wymaga także dbałości o odpowiednio niski poziom stresu oksydacyjnego, a glutation jest jednym z najskuteczniejszych przeciwutleniaczy. Wszak jest głównym, endogennym elementem naszego systemu ochronnego przed stresem oksydacyjnym. Jego działanie wsparte jest porcją witaminy C, która jest niezbędna do funkcjonowania organizmu.

Wybierając Wersję PLUS wzbogacasz wlew o solidną porcję kwasu alfa-liponowego. Kwas alfa-liponowy ma właściwości chelatacyjne, dzięki czemu wiąże metale ciężkie zgromadzone w ustroju tak, by nie mogły wywoływać szkód. Zawarty jest w niej także selen, który jest potrzebny do produkcji między innymi peroksydazy glutationowej.

Stosowanie

Częstość wlewów powinna mieścić się w zakresie od 1 do 4 razy w miesiącu, w zależności od indywidualnych potrzeb.

Skład

• Roztwór NaCl 250 ml
• Witamina C 1000 mg
• Hepa-Merz
• Magnez
• Glutation

Wersja PLUS

Dodatkowo:
• Thiogamma 600 mg
• Selen 50 mcg

Cena

W Revital.Clinic wszystkie ceny zawierają w sobie badanie krwii oraz konsultację lekarską przed zabiegiem!
pojedynczy wlew220
wersja plus280

Pakiety

4x wlew800
4x wersja plus1040

Co Revital.clinic może Ci zaoferować
Kliknij, żeby rozwinąć i dowiedzieć się więcej
Autorskie formuły wlewów
Efekt kilku tygodni pracy wraz z lekarzami różnych dyscyplin medycyny. Nasze autorskie wlewy dożylne celują w najczęstsze przyczyny problemów z którymi do nas przychodzicie.
Na podstawie badań analizatora
Indywidualny dobór składników na podstawie badań krwii z analizatora parametrów krytycznych. Wiarygodne wyniki m.in. gazometali, elektrolitów, metabolitów w zaledwie 35 sekund.
Wysokie dawki witaminy C
Oferujemy wlewy wysokich dawek witaminy C jednak zanim się tego podejmiemy zalecamy badania i dopiero na ich podstawie oferujemy wlew.

Ozonoterapia, czyli leczenie mieszaniną tlenowo- ozonową, od wielu lat znajduje miejsce w medycynie jako metoda wspomagająca leczenie podstawowe, zwłaszcza w tych przypadkach, w których leczenie rutynowe nie daje zadowalających efektów (np. ubytki skóry, niegojące się rany, owrzodzenia, odleżyny, ropne przetoki). Mimo, że jej skuteczność wykazano w wielu klinicznych zastosowaniach na całym świecie, metoda ta nie jest w Polsce rozpowszechniona i rzadko stosowana w ortopedii i traumatologii. Ozonoterapia umożliwia zmniejszenie pourazowych zagrożeń infekcyjnych, szybsze gojenie powikłań pooperacyjnych i zaleczenie przewlekłych stanów septycznych. Metoda obniża też koszty antybiotykoterapii i czasami staje się jedynym sposobem wspomagającym zabiegi chirurgiczne, zwłaszcza w przypadkach zakażeń lekoopornymi, szpitalnymi szczepami bakteryjnymi.

Działanie bakteriobójcze wynika z silnie utleniających własciwości ozonu, a w przebiegu terapii nie stwierdzono nabycia odporności drobnoustrojów na ozonoterapię.

Badania krwi
Oferujemy badania diagnostyczne z odbiorem wyników nawet tego samego dnia, online na naszej stronie internetowej! Sprawdź naszą konkurencyjną ofertę cenową .
Badania flory jelitowej
Badanie flory jelitowej na podstawie samodzielnie pobranej próbki pozwoli wykazać z ogromną dokładnością braki i przerosty flory bakteryjnej jelita i pozwoli na dobranie celowanej probiotykoterapii.
Badania genetyczne
Innowacyjne badania genetyczne na liczne mutacje m.in. MTHRF. Jeśli borykasz się z problemami, których przyczyny nie potrafią trafnie zdiagnozować lekarze - sprawdź czy problem nie leży głębiej niż myślą.
Endokrynolog
Androlog
Neurolog
Onkolog
Kardiolog
Dawid Białowąs
Julia Cichaczewska
Tadeusz Sowiński

Dietoterapia to działania terapeutyczne oparte na odpowiednio zmodyfikowanej diecie w konkretnych jednostkach chorobowych. Leczenie dietą w wielu schorzeniach jest istotnym wsparciem dla leczenia farmakologicznego, a nierzadko stanowi również jego podstawę.

Celem działań dietoterapeutycznych jest m.in. eliminacja błędów żywieniowych, wzmocnienie organizmu, poprawa ogólnej kondycji pacjenta.

Odbloki po cyklach SAA
Nieprzemyślane użycie sterydów androgenne-anabolicznych niesie ogrom skutków ubocznych. W Revital.Clinic przywrócisz czynność osi podwzgórze-przysadka-jądra pod okiem specjalisty.
Prowadzenie hormonalnej terapii zastępczej
HTZ zyskuje na popularności - głównie ze względu na fakt, że prowadzenie pod nadzorem lekarza androloga wsparte regularnymi badaniami jest niezwykle skuteczne!

w Polsce wzrasta liczba placówek (publicznych i prywatnych) prowadzących leczenie onkologiczne. Równocześnie powstaje niewiele ośrodków oferujących kompleksowe i skojarzone leczenie nowotworów z użyciem chirurgii, metod systemowych oraz radioterapii.

Chociaż w ciągu ostatniej dekady liczba specjalistów w naszym kraju wzrosła dwukrotnie, nadal występują regionalne dysproporcje w dostępności lekarzy poszczególnych specjalności. Dla przykładu liczba specjalistów z zakresu onkologii na 100 tys. mieszkańców jest w województwie podkarpackim ponad dwukrotnie niższa niż w województwie mazowieckim.

Na szczęście w Trójmieście działa Revital.Clinic, gdzie opiekę nad chorymi pełni uznany w Polsce lekarz specjalista - dr. Szyszko.

Dowiedz się więcej