Kroplówki – Onko

Powrót do listy wlewów

Opis

Zestaw składników wspomagających leczenie oraz wspierających zdrowie ogólne, dla poprawy jakości życia.

Wlew Onko może być dla Ciebie, gdy:
• pragniesz wdrożyć zabiegi profilaktyczne, by zmniejszyć ryzyko diagnozy nowotworu w przyszłości
• szukasz sposobu na uzupełnienie tradycyjnych metod leczenia nowotworów

W medycznym świecie nie jest jeszcze znana metoda leczenia nowotworów, która byłaby w stu procentach skuteczna i nieinwazyjna, a obecnie stosowane kuracje niestety ciągną za sobą liczne skutki uboczne, które uprzykrzają życie codzienne. W kompozycji Onko zawarte zostały substancje, które mogą poprawiać profil terapeutyczny standardowych kuracji i zmniejszać ryzyko skutków ubocznych, co finalnie przekłada się na lepszą jakość życia pacjenta.

Wskazuje się na znaczącą rolę stresu oksydacyjnego w procesach rozwoju komórek nowotworowych, dlatego dostarczanie przeciwutleniaczy, takich jak witamina C i kwas alfa-liponowy jest rozsądnym posunięciem. ALA dodatkowo modyfikuje szlaki energetyczne w komórkach nowotworowych, naprowadzając je na tory charakterystyczne dla komórek zdrowych. Dzięki temu może hamować tlenową glikolizę i produkcję mleczanu, co prowadzi do nasilonej apoptozy. Często w nowotworach notuje się niedobory witamin z grupy B, a szczególnie B9 i B12, więc są to składniki diety, których dodatkową podaż warto rozważyć. Ich zwiększona podaż może też poprawić ogólny stan zdrowia, gdyż witaminy z tej grupy mają niezwykle szerokie spektrum działania, na niemalże każdy aspekt ludzkiego zdrowia.

Stosowanie

Czas i częstotliwość stosowania najlepiej przedyskutować z lekarzem, gdyż najlepiej jest kurację dopasować do schematu prowadzonego leczenia. Zawarte w podstawowym wlewie składniki charakteryzują się najbardziej uniwersalnym profilem, jednak można tę kompozycję rozszerzać o dodatkowe substancje po konsultacji z lekarzem.

Skład

• Płyn Ringera 500 ml
• Witamina C 7,5 g
• Thiogamma
• Brain & Body

Cena

W Revital.Clinic wszystkie ceny zawierają w sobie badanie krwii oraz konsultację lekarską przed zabiegiem!
pojedynczy wlew260

Pakiety

4x wlew960

Co Revital.clinic może Ci zaoferować
Kliknij, żeby rozwinąć i dowiedzieć się więcej
Autorskie formuły wlewów
Efekt kilku tygodni pracy wraz z lekarzami różnych dyscyplin medycyny. Nasze autorskie wlewy dożylne celują w najczęstsze przyczyny problemów z którymi do nas przychodzicie.
Na podstawie badań analizatora
Indywidualny dobór składników na podstawie badań krwii z analizatora parametrów krytycznych. Wiarygodne wyniki m.in. gazometali, elektrolitów, metabolitów w zaledwie 35 sekund.
Wysokie dawki witaminy C
Oferujemy wlewy wysokich dawek witaminy C jednak zanim się tego podejmiemy zalecamy badania i dopiero na ich podstawie oferujemy wlew.

Ozonoterapia, czyli leczenie mieszaniną tlenowo- ozonową, od wielu lat znajduje miejsce w medycynie jako metoda wspomagająca leczenie podstawowe, zwłaszcza w tych przypadkach, w których leczenie rutynowe nie daje zadowalających efektów (np. ubytki skóry, niegojące się rany, owrzodzenia, odleżyny, ropne przetoki). Mimo, że jej skuteczność wykazano w wielu klinicznych zastosowaniach na całym świecie, metoda ta nie jest w Polsce rozpowszechniona i rzadko stosowana w ortopedii i traumatologii. Ozonoterapia umożliwia zmniejszenie pourazowych zagrożeń infekcyjnych, szybsze gojenie powikłań pooperacyjnych i zaleczenie przewlekłych stanów septycznych. Metoda obniża też koszty antybiotykoterapii i czasami staje się jedynym sposobem wspomagającym zabiegi chirurgiczne, zwłaszcza w przypadkach zakażeń lekoopornymi, szpitalnymi szczepami bakteryjnymi.

Działanie bakteriobójcze wynika z silnie utleniających własciwości ozonu, a w przebiegu terapii nie stwierdzono nabycia odporności drobnoustrojów na ozonoterapię.

Badania krwi
Oferujemy badania diagnostyczne z odbiorem wyników nawet tego samego dnia, online na naszej stronie internetowej! Sprawdź naszą konkurencyjną ofertę cenową .
Badania flory jelitowej
Badanie flory jelitowej na podstawie samodzielnie pobranej próbki pozwoli wykazać z ogromną dokładnością braki i przerosty flory bakteryjnej jelita i pozwoli na dobranie celowanej probiotykoterapii.
Badania genetyczne
Innowacyjne badania genetyczne na liczne mutacje m.in. MTHRF. Jeśli borykasz się z problemami, których przyczyny nie potrafią trafnie zdiagnozować lekarze - sprawdź czy problem nie leży głębiej niż myślą.
Endokrynolog
Androlog
Neurolog
Onkolog
Kardiolog
Dawid Białowąs
Julia Cichaczewska
Tadeusz Sowiński

Dietoterapia to działania terapeutyczne oparte na odpowiednio zmodyfikowanej diecie w konkretnych jednostkach chorobowych. Leczenie dietą w wielu schorzeniach jest istotnym wsparciem dla leczenia farmakologicznego, a nierzadko stanowi również jego podstawę.

Celem działań dietoterapeutycznych jest m.in. eliminacja błędów żywieniowych, wzmocnienie organizmu, poprawa ogólnej kondycji pacjenta.

Odbloki po cyklach SAA
Nieprzemyślane użycie sterydów androgenne-anabolicznych niesie ogrom skutków ubocznych. W Revital.Clinic przywrócisz czynność osi podwzgórze-przysadka-jądra pod okiem specjalisty.
Prowadzenie hormonalnej terapii zastępczej
HTZ zyskuje na popularności - głównie ze względu na fakt, że prowadzenie pod nadzorem lekarza androloga wsparte regularnymi badaniami jest niezwykle skuteczne!

w Polsce wzrasta liczba placówek (publicznych i prywatnych) prowadzących leczenie onkologiczne. Równocześnie powstaje niewiele ośrodków oferujących kompleksowe i skojarzone leczenie nowotworów z użyciem chirurgii, metod systemowych oraz radioterapii.

Chociaż w ciągu ostatniej dekady liczba specjalistów w naszym kraju wzrosła dwukrotnie, nadal występują regionalne dysproporcje w dostępności lekarzy poszczególnych specjalności. Dla przykładu liczba specjalistów z zakresu onkologii na 100 tys. mieszkańców jest w województwie podkarpackim ponad dwukrotnie niższa niż w województwie mazowieckim.

Na szczęście w Trójmieście działa Revital.Clinic, gdzie opiekę nad chorymi pełni uznany w Polsce lekarz specjalista - dr. Szyszko.

Dowiedz się więcej