Kroplówki – Regeneracja

Powrót do listy wlewów

Opis

Ten kompleks dostarcza zarówno cegiełek, jak i czynników inicjujących odbudowę uszkodzonych tkanek.

Wlew Regeneracja może być dla Ciebie, gdy:
• aktywnie uprawiasz sport
• doświadczyłeś fizycznego urazu, który wymaga intensywnej regeneracji
• odczuwasz długo utrzymującą się bolesność mięśniową
• zauważasz ogólne osłabienie organizmu

Dzięki kuracji procesy regeneracyjne zyskują na intensywności, a odbudowa uszkodzonych tkanek przebiega dużo sprawniej. Jest to bardzo ważne dla osób, które zmagają się z wszelkiego rodzaju urazami, które wymagają intensywnej pracy organizmu dla naprawy. Wymienić tutaj można wszelkiego rodzaju rany pooperacyjne, złamania, stłuczenia.

Sprawniejsza regeneracja przyda się także osobom, które nie doznały wyraźnego urazu, ale odczuwają przemęczenie wynikające ze zbyt intensywnego trybu życia.

W przypadku sportowców, dla których wysoka podaż aminokwasów jest szczególnie ważna, oczekiwać można szybszej syntezy białek, co nie tylko zapobiega uciążliwej bolesności, ale też może poprawiać efektywność treningów.

Sprawniejsza dystrybucja tlenu dzięki zastosowaniu Solcoserylu i obecność czynników regenerujących wpływają na wsparcie w regeneracji ran i urazów aparatu ruchu synergicznie z aminokwasami.

Uzupełnienie magnezu, który najczęściej jest niedoborowy, pozwala zmniejszyć odczuwanie zmęczenia i poprawić funkcje psychologiczne, dzięki czemu regeneracji ulega nie tylko ciało, ale i umysł.

Wybierając Wersję PLUS wzbogacasz wlew o glutation, który jest głównym przeciwutleniaczem w ludzkim ustroju. Ma on szeroki w pływ na funkcjonowanie naszego organizmu i ochronę przed szkodliwymi czynnikami, dzięki czemu jest chętnie stosowany w celach regeneracyjnych.

Stosowanie

Częstotliwość wlewów powinna być uzależniona od intensywności objawów lub stopnia zaawansowania treningów. Optymalnie jest przeprowadzać zabieg przynajmniej 2 razy w miesiącu.

Skład

• Roztwór glukozy 500 ml
• Aminoven 100 ml
• Solcoseryl
• Magnez

Wersja PLUS

Dodatkowo:
• Glutation

Cena

W Revital.Clinic wszystkie ceny zawierają w sobie badanie krwii oraz konsultację lekarską przed zabiegiem!
pojedynczy wlew200
wersja plus220

Pakiety

4x wlew720
4x wersja plus800

Co Revital.clinic może Ci zaoferować
Kliknij, żeby rozwinąć i dowiedzieć się więcej
Autorskie formuły wlewów
Efekt kilku tygodni pracy wraz z lekarzami różnych dyscyplin medycyny. Nasze autorskie wlewy dożylne celują w najczęstsze przyczyny problemów z którymi do nas przychodzicie.
Na podstawie badań analizatora
Indywidualny dobór składników na podstawie badań krwii z analizatora parametrów krytycznych. Wiarygodne wyniki m.in. gazometali, elektrolitów, metabolitów w zaledwie 35 sekund.
Wysokie dawki witaminy C
Oferujemy wlewy wysokich dawek witaminy C jednak zanim się tego podejmiemy zalecamy badania i dopiero na ich podstawie oferujemy wlew.

Ozonoterapia, czyli leczenie mieszaniną tlenowo- ozonową, od wielu lat znajduje miejsce w medycynie jako metoda wspomagająca leczenie podstawowe, zwłaszcza w tych przypadkach, w których leczenie rutynowe nie daje zadowalających efektów (np. ubytki skóry, niegojące się rany, owrzodzenia, odleżyny, ropne przetoki). Mimo, że jej skuteczność wykazano w wielu klinicznych zastosowaniach na całym świecie, metoda ta nie jest w Polsce rozpowszechniona i rzadko stosowana w ortopedii i traumatologii. Ozonoterapia umożliwia zmniejszenie pourazowych zagrożeń infekcyjnych, szybsze gojenie powikłań pooperacyjnych i zaleczenie przewlekłych stanów septycznych. Metoda obniża też koszty antybiotykoterapii i czasami staje się jedynym sposobem wspomagającym zabiegi chirurgiczne, zwłaszcza w przypadkach zakażeń lekoopornymi, szpitalnymi szczepami bakteryjnymi.

Działanie bakteriobójcze wynika z silnie utleniających własciwości ozonu, a w przebiegu terapii nie stwierdzono nabycia odporności drobnoustrojów na ozonoterapię.

Badania krwi
Oferujemy badania diagnostyczne z odbiorem wyników nawet tego samego dnia, online na naszej stronie internetowej! Sprawdź naszą konkurencyjną ofertę cenową .
Badania flory jelitowej
Badanie flory jelitowej na podstawie samodzielnie pobranej próbki pozwoli wykazać z ogromną dokładnością braki i przerosty flory bakteryjnej jelita i pozwoli na dobranie celowanej probiotykoterapii.
Badania genetyczne
Innowacyjne badania genetyczne na liczne mutacje m.in. MTHRF. Jeśli borykasz się z problemami, których przyczyny nie potrafią trafnie zdiagnozować lekarze - sprawdź czy problem nie leży głębiej niż myślą.
Endokrynolog
Androlog
Neurolog
Onkolog
Kardiolog
Dawid Białowąs
Julia Cichaczewska
Tadeusz Sowiński

Dietoterapia to działania terapeutyczne oparte na odpowiednio zmodyfikowanej diecie w konkretnych jednostkach chorobowych. Leczenie dietą w wielu schorzeniach jest istotnym wsparciem dla leczenia farmakologicznego, a nierzadko stanowi również jego podstawę.

Celem działań dietoterapeutycznych jest m.in. eliminacja błędów żywieniowych, wzmocnienie organizmu, poprawa ogólnej kondycji pacjenta.

Odbloki po cyklach SAA
Nieprzemyślane użycie sterydów androgenne-anabolicznych niesie ogrom skutków ubocznych. W Revital.Clinic przywrócisz czynność osi podwzgórze-przysadka-jądra pod okiem specjalisty.
Prowadzenie hormonalnej terapii zastępczej
HTZ zyskuje na popularności - głównie ze względu na fakt, że prowadzenie pod nadzorem lekarza androloga wsparte regularnymi badaniami jest niezwykle skuteczne!

w Polsce wzrasta liczba placówek (publicznych i prywatnych) prowadzących leczenie onkologiczne. Równocześnie powstaje niewiele ośrodków oferujących kompleksowe i skojarzone leczenie nowotworów z użyciem chirurgii, metod systemowych oraz radioterapii.

Chociaż w ciągu ostatniej dekady liczba specjalistów w naszym kraju wzrosła dwukrotnie, nadal występują regionalne dysproporcje w dostępności lekarzy poszczególnych specjalności. Dla przykładu liczba specjalistów z zakresu onkologii na 100 tys. mieszkańców jest w województwie podkarpackim ponad dwukrotnie niższa niż w województwie mazowieckim.

Na szczęście w Trójmieście działa Revital.Clinic, gdzie opiekę nad chorymi pełni uznany w Polsce lekarz specjalista - dr. Szyszko.

Dowiedz się więcej