Kroplówki – Skóra i włosy

Powrót do listy wlewów

Opis

Kompozycja składników odżywczych, które wpływają na estetykę skóry, włosów i paznokci.

Wlew Skóra i włosy może być dla Ciebie, gdy:
• doskwierają Ci problemy skórne, takie jak trądzik
• szukasz sposobu na zmniejszenie cellulitu
• pogorszyła się kondycja Twoich włosów
• zauważasz, że Twoje paznokcie stały się cienkie lub łamliwe
• chcesz zapobiec pogorszeniu jakości skóry i jej wytworów w przyszłości

Nauka dowodzi, że dużą rolę w rozwoju trądziku ma stres oksydacyjny, a jego ograniczenie skutkuje mniejszymi objawami. Witamina C jest skutecznym przeciwutleniaczem, a w parze z selenem, który podnosi poziom endogennego glutationu, efektywnie rozprawi się z nadmiarem wolnych rodników.

Niemałą rolę w estetyce odgrywa też kolagen, który jest produkowany tylko w obecności witaminy C. Sprawia on, że skóra jest bardziej jędrna i sprężysta.

Cynk ma udokumentowaną skuteczność w aspekcie redukcji niedoskonałości skóry, co często wykorzystywane jest w kuracji trądziku. Wpływa także na regulację gospodarki hormonalnej, której zaburzenia często wpływają na przetłuszczanie się skóry i zmiany trądzikowe. Dodatkową korzyścią jest modulowanie produkcji cytokin zapalnych.

W tym kompleksie mamy także biotynę, która ze względu na korzystny wpływ na stan włosów i paznokci zyskała ogromną popularność w suplementacji ukierunkowanej na poprawę estetyki i anty-aging.

Wybierając Wersję PLUS dostarczasz dodatkowo Lizyny i Proliny, czyli kluczowych cegiełek dobudowy cząsteczek kolagenu. Lizyna w parze z witaminą C nie tylko efektynie wspiera produkcje kolagenu, ale też świetnie radzi sobie w walce z wirusem opryszczki.

Stosowanie

Połączenie tych wszystkich składników daje kompleksowy wpływ na stan skóry i paznokci, a regularne stosowanie może efektywnie poprawić względy estetyczne. Zaleca się stosowanie przynajmniej raz w tygodniu, gdy chcemy zauważalnie odnotować poprawę, a najlepiej sprawdzają się kuracje przynajmniej dwumiesięczne, gdyż tkanki takie jak paznokcie czy włosy potrzebują odpowiedniej ilości czasu dla regeneracji. W ramach profilaktyki można przyjąć mniejszą częstotliwość, raz na 2-3 tygodnie.

Skład

• Roztwór NaCl 250 ml
• Selen 50 mcg
• Cynk 30 mg Unizink
• Biotyna 5 mg
• Witamina C 1000 mg

Wersja PLUS

Dodatkowo:
• Lizyna
• Prolina

Cena

W Revital.Clinic wszystkie ceny zawierają w sobie badanie krwii oraz konsultację lekarską przed zabiegiem!
pojedynczy wlew200
wersja plus250

Pakiety

4x wlew720
4x wersja plus920

Co Revital.clinic może Ci zaoferować
Kliknij, żeby rozwinąć i dowiedzieć się więcej
Autorskie formuły wlewów
Efekt kilku tygodni pracy wraz z lekarzami różnych dyscyplin medycyny. Nasze autorskie wlewy dożylne celują w najczęstsze przyczyny problemów z którymi do nas przychodzicie.
Na podstawie badań analizatora
Indywidualny dobór składników na podstawie badań krwii z analizatora parametrów krytycznych. Wiarygodne wyniki m.in. gazometali, elektrolitów, metabolitów w zaledwie 35 sekund.
Wysokie dawki witaminy C
Oferujemy wlewy wysokich dawek witaminy C jednak zanim się tego podejmiemy zalecamy badania i dopiero na ich podstawie oferujemy wlew.

Ozonoterapia, czyli leczenie mieszaniną tlenowo- ozonową, od wielu lat znajduje miejsce w medycynie jako metoda wspomagająca leczenie podstawowe, zwłaszcza w tych przypadkach, w których leczenie rutynowe nie daje zadowalających efektów (np. ubytki skóry, niegojące się rany, owrzodzenia, odleżyny, ropne przetoki). Mimo, że jej skuteczność wykazano w wielu klinicznych zastosowaniach na całym świecie, metoda ta nie jest w Polsce rozpowszechniona i rzadko stosowana w ortopedii i traumatologii. Ozonoterapia umożliwia zmniejszenie pourazowych zagrożeń infekcyjnych, szybsze gojenie powikłań pooperacyjnych i zaleczenie przewlekłych stanów septycznych. Metoda obniża też koszty antybiotykoterapii i czasami staje się jedynym sposobem wspomagającym zabiegi chirurgiczne, zwłaszcza w przypadkach zakażeń lekoopornymi, szpitalnymi szczepami bakteryjnymi.

Działanie bakteriobójcze wynika z silnie utleniających własciwości ozonu, a w przebiegu terapii nie stwierdzono nabycia odporności drobnoustrojów na ozonoterapię.

Badania krwi
Oferujemy badania diagnostyczne z odbiorem wyników nawet tego samego dnia, online na naszej stronie internetowej! Sprawdź naszą konkurencyjną ofertę cenową .
Badania flory jelitowej
Badanie flory jelitowej na podstawie samodzielnie pobranej próbki pozwoli wykazać z ogromną dokładnością braki i przerosty flory bakteryjnej jelita i pozwoli na dobranie celowanej probiotykoterapii.
Badania genetyczne
Innowacyjne badania genetyczne na liczne mutacje m.in. MTHRF. Jeśli borykasz się z problemami, których przyczyny nie potrafią trafnie zdiagnozować lekarze - sprawdź czy problem nie leży głębiej niż myślą.
Endokrynolog
Androlog
Neurolog
Onkolog
Kardiolog
Dawid Białowąs
Julia Cichaczewska
Tadeusz Sowiński

Dietoterapia to działania terapeutyczne oparte na odpowiednio zmodyfikowanej diecie w konkretnych jednostkach chorobowych. Leczenie dietą w wielu schorzeniach jest istotnym wsparciem dla leczenia farmakologicznego, a nierzadko stanowi również jego podstawę.

Celem działań dietoterapeutycznych jest m.in. eliminacja błędów żywieniowych, wzmocnienie organizmu, poprawa ogólnej kondycji pacjenta.

Odbloki po cyklach SAA
Nieprzemyślane użycie sterydów androgenne-anabolicznych niesie ogrom skutków ubocznych. W Revital.Clinic przywrócisz czynność osi podwzgórze-przysadka-jądra pod okiem specjalisty.
Prowadzenie hormonalnej terapii zastępczej
HTZ zyskuje na popularności - głównie ze względu na fakt, że prowadzenie pod nadzorem lekarza androloga wsparte regularnymi badaniami jest niezwykle skuteczne!

w Polsce wzrasta liczba placówek (publicznych i prywatnych) prowadzących leczenie onkologiczne. Równocześnie powstaje niewiele ośrodków oferujących kompleksowe i skojarzone leczenie nowotworów z użyciem chirurgii, metod systemowych oraz radioterapii.

Chociaż w ciągu ostatniej dekady liczba specjalistów w naszym kraju wzrosła dwukrotnie, nadal występują regionalne dysproporcje w dostępności lekarzy poszczególnych specjalności. Dla przykładu liczba specjalistów z zakresu onkologii na 100 tys. mieszkańców jest w województwie podkarpackim ponad dwukrotnie niższa niż w województwie mazowieckim.

Na szczęście w Trójmieście działa Revital.Clinic, gdzie opiekę nad chorymi pełni uznany w Polsce lekarz specjalista - dr. Szyszko.

Dowiedz się więcej