Kroplówki – Sport – Siła i sylwetka

Powrót do listy wlewów

Opis

Koktajl składników wspomagających sprawność fizyczną i zdolności regeneracyjne. Doskonały zastrzyk mocy przed intensywnym treningiem na siłowni.

Wlew Siła i sylwetka może być dla Ciebie, gdy:
• intensywnie trenujesz i chcesz zwiększyć efektywność swoich starań
• chcesz lepiej czuć pracę mięśni na treningu
• podczas ćwiczeń odczuwasz szybkie zmęczenie i niechęć do jego kontynuowania
• przygotowujesz się do startu w zawodach
• zmagasz się z nasiloną bolesnością mięśni po treningach i kiepską regeneracją
• uwielbiasz uczucie dobrze ukrwionych, pełnych mięśni

W tym autorskim wlewie znajdziesz kompleks 4 aminokwasów, które mają spory wpływ jakość treningów. Na pierwszym planie są arginina i cytrulina, które wiodą prym w suplementacji wielu profesjonalnych zawodników sportów sylwetkowych. Oba aminokwasy zwiększają ilość tlenku azotu, który rozszerza naczynia krwionośne i zwiększa napływ odżywczej krwi do trenowanych mięśni. Efekt ten sprawia również, że trenowane partie mięśniowe stają się większe i twardsze. Ten aspekt estetyczny znacznie podnosi motywację, gdy patrząc w lustro widzimy błyskawiczną poprawę stanu umięśnienia. Połączenie obu tych aminokwasów daje stabilniejszy poziom tlenku azotu we krwi przez dłuższy czas.

Kolejnym aminokwasem jest ornityna. Ta wspomaga neutralizację amoniaku, który wzrasta szczególnie podczas długotrwałego wysiłku i może powodować zmęczenie. Zapobiegając temu zjawisku, możemy trenować dłużej i intensywniej.

Kompleks aminokwasów wieńczy tauryna, która pozwala jeszcze bardziej wydłużyć sesję treningową.

Hitem ostatnich lat wśród bywalców siłowni są wlewy dożylne z Solcoserylu, więc i jego nie mogło zabraknąć w naszym wlewie. Jest to bezbiałkowy dializat krwi cielęcej, który obfituje w czynniki regeneracyjne, wspomagając regenerację tkanek. Wśród jego działań wymienić można sprawniejsze zarządzanie tlenem i wykorzystywanie glukozy do celów energetycznych, poprawę krążenia, stabilizację błon komórkowych oraz utrzymywanie homeostazy osmotycznej i jonowej.

Całość oparta jest na porządnej porcji roztworu glukozy, który świetnie nawodni organizm przed wysiłkiem. Wiemy, że już odwodnienie na poziomie 3% ma fatalny wpływ na kondycję sportową i powoduje znaczny spadek wydolności, zatem kwestia dobrego nawodnienia jest kluczowa.

Ten wlew wzbogacony został o siarczan magnezu, który jest elektrolitem i uczestniczy w przewodnictwie nerwowym. Jako, że niedobory magnezu są bardzo powszechne, większość osób może odczuć natychmiastową poprawę w funkcjonowaniu organizmu i redukcji poziomu zmęczenia po zastosowaniu wlewu.

Wybierając Wersję PLUS wzbogacasz wlew o n-acetylo l-tyrozynę, która ma działanie energetyzujące. Jest to prekursor do katecholamin (adrenaliny, noradrenaliny i dopaminy), a więc neuroprzekaźników, które sprawiają że odczuwamy energię, motywację i jesteśmy w stanie gotowości do działania.

Stosowanie

Zaleca się stosowanie wlewu szczególnie przed najważniejszymi jednostkami treningowymi, a optymalna częstotliwość to raz w tygodniu. Alternatywnym sposobem jest stosowanie w dni, w których nie czujemy się w pełni sił, by zwiększyć obroty i obejść naturalne ograniczenia.

Skład

• Roztwór glukozy 500 ml
• Solcoseryl 2 amp
• AOCT Forte
• Magnez

Wersja PLUS

Dodatkowo:
• N-Acetyl L-tyrozyna 500 mg

Cena

W Revital.Clinic wszystkie ceny zawierają w sobie badanie krwii oraz konsultację lekarską przed zabiegiem!
pojedynczy wlew200
wersja plus240

Pakiety

4x wlew720
4x wersja plus880

Co Revital.clinic może Ci zaoferować
Kliknij, żeby rozwinąć i dowiedzieć się więcej
Autorskie formuły wlewów
Efekt kilku tygodni pracy wraz z lekarzami różnych dyscyplin medycyny. Nasze autorskie wlewy dożylne celują w najczęstsze przyczyny problemów z którymi do nas przychodzicie.
Na podstawie badań analizatora
Indywidualny dobór składników na podstawie badań krwii z analizatora parametrów krytycznych. Wiarygodne wyniki m.in. gazometali, elektrolitów, metabolitów w zaledwie 35 sekund.
Wysokie dawki witaminy C
Oferujemy wlewy wysokich dawek witaminy C jednak zanim się tego podejmiemy zalecamy badania i dopiero na ich podstawie oferujemy wlew.

Ozonoterapia, czyli leczenie mieszaniną tlenowo- ozonową, od wielu lat znajduje miejsce w medycynie jako metoda wspomagająca leczenie podstawowe, zwłaszcza w tych przypadkach, w których leczenie rutynowe nie daje zadowalających efektów (np. ubytki skóry, niegojące się rany, owrzodzenia, odleżyny, ropne przetoki). Mimo, że jej skuteczność wykazano w wielu klinicznych zastosowaniach na całym świecie, metoda ta nie jest w Polsce rozpowszechniona i rzadko stosowana w ortopedii i traumatologii. Ozonoterapia umożliwia zmniejszenie pourazowych zagrożeń infekcyjnych, szybsze gojenie powikłań pooperacyjnych i zaleczenie przewlekłych stanów septycznych. Metoda obniża też koszty antybiotykoterapii i czasami staje się jedynym sposobem wspomagającym zabiegi chirurgiczne, zwłaszcza w przypadkach zakażeń lekoopornymi, szpitalnymi szczepami bakteryjnymi.

Działanie bakteriobójcze wynika z silnie utleniających własciwości ozonu, a w przebiegu terapii nie stwierdzono nabycia odporności drobnoustrojów na ozonoterapię.

Badania krwi
Oferujemy badania diagnostyczne z odbiorem wyników nawet tego samego dnia, online na naszej stronie internetowej! Sprawdź naszą konkurencyjną ofertę cenową .
Badania flory jelitowej
Badanie flory jelitowej na podstawie samodzielnie pobranej próbki pozwoli wykazać z ogromną dokładnością braki i przerosty flory bakteryjnej jelita i pozwoli na dobranie celowanej probiotykoterapii.
Badania genetyczne
Innowacyjne badania genetyczne na liczne mutacje m.in. MTHRF. Jeśli borykasz się z problemami, których przyczyny nie potrafią trafnie zdiagnozować lekarze - sprawdź czy problem nie leży głębiej niż myślą.
Endokrynolog
Androlog
Neurolog
Onkolog
Kardiolog
Dawid Białowąs
Julia Cichaczewska
Tadeusz Sowiński

Dietoterapia to działania terapeutyczne oparte na odpowiednio zmodyfikowanej diecie w konkretnych jednostkach chorobowych. Leczenie dietą w wielu schorzeniach jest istotnym wsparciem dla leczenia farmakologicznego, a nierzadko stanowi również jego podstawę.

Celem działań dietoterapeutycznych jest m.in. eliminacja błędów żywieniowych, wzmocnienie organizmu, poprawa ogólnej kondycji pacjenta.

Odbloki po cyklach SAA
Nieprzemyślane użycie sterydów androgenne-anabolicznych niesie ogrom skutków ubocznych. W Revital.Clinic przywrócisz czynność osi podwzgórze-przysadka-jądra pod okiem specjalisty.
Prowadzenie hormonalnej terapii zastępczej
HTZ zyskuje na popularności - głównie ze względu na fakt, że prowadzenie pod nadzorem lekarza androloga wsparte regularnymi badaniami jest niezwykle skuteczne!

w Polsce wzrasta liczba placówek (publicznych i prywatnych) prowadzących leczenie onkologiczne. Równocześnie powstaje niewiele ośrodków oferujących kompleksowe i skojarzone leczenie nowotworów z użyciem chirurgii, metod systemowych oraz radioterapii.

Chociaż w ciągu ostatniej dekady liczba specjalistów w naszym kraju wzrosła dwukrotnie, nadal występują regionalne dysproporcje w dostępności lekarzy poszczególnych specjalności. Dla przykładu liczba specjalistów z zakresu onkologii na 100 tys. mieszkańców jest w województwie podkarpackim ponad dwukrotnie niższa niż w województwie mazowieckim.

Na szczęście w Trójmieście działa Revital.Clinic, gdzie opiekę nad chorymi pełni uznany w Polsce lekarz specjalista - dr. Szyszko.

Dowiedz się więcej