Onkologia

Leczenie onkologiczne jest niezwykle ciężkim tematem, który współczesna medycyna nadal poznaje. Ze względu na intensywne badania w temacie, ciągle pojawiają się nowe doniesienia w literaturze fachowej. Wśród nich pojawiają się nowinki nie tylko w temacie leczenia zasadniczego, ale także uzupełniającego, co pozwala znacznie poprawić jakość życia pacjenta w trakcie kuracji.

W Polsce nadal zmagamy się z niedostateczną liczbą placówek i lekarzy, którzy podejmują się kompleksowego leczenia. W zespole Revital Clinic ekspertem od spraw onkologicznych jest uznany lekarz - dr Szyszko, który z powołania zajmuje się chorymi, wykorzystując wszelkie narzędzia, którymi dysponuje współczesna medycyna.

Leczenie onkologiczne nie powinno ograniczać się do niszczenia patologicznych zmian. Tradycyjne leczenie jest niesamowitym obciążeniem dla organizmu, a kompleksowa kuracja opiera się o dodatkową minimalizację skutków ubocznych i poprawę jakości życia pacjenta.

A_Slide4

 

Nowotwór jest jednym z najbardziej przykrych scenariuszy w życiu, a niestety medycyna nie zna jeszcze uniwersalnego sposobu, by z nim wygrać. Trwają jednak intensywne badania, a ich przedmiotem jest bardzo szeroki wachlarz środków – od prostych witamin i fitozwiązków, po zaawansowane farmaceutyki. Na podstawie analizy tych doniesień możliwe jest zastosowanie różnych połączeń, by korzystać ze skuteczności leków zasadniczych, a w niektórych przypadkach nawet wzmocnić ich działanie i selektywność względem uszkodzonych tkanek, jednocześnie zmniejszajac ilość i nasilenie skutków ubocznych. Odpowiednie połączenia mogą także przyspieszyć tempo regeneracji po zabiegach chirurgicznych.

 

 

Do wykorzystania jest szerokie spektrum narzędzi, kluczowa jest jednak obecność onkologa, który będzie potrafił nimi operować. Jedną z takich wybitnych jednostek jest dr Szyszko, przyjmujący w centrum Revital Clinic. Popularne w onkologii jest wykorzystanie między innymi glutaminy i argininy, jednak oba aminokwasy mają dwa oblicza. W zależności od typu nowotworu i ogółu sytuacji mogą albo bardzo pomagać, albo wręcz zaszkodzić. Takich zależności jest wiele, dlatego nie warto poddawać się samoleczeniu, gdy mamy dostęp do wysokiej klasy lekarzy.

Zalety kompleksowego leczenia onkologicznego:

  • Wykorzystanie najnowszych doniesień nauki
  • Maksymalizacja skuteczności leków z ograniczeniem negatywnych działań
  • Dbałość o utrzymanie wysokiej jakości życia pacjenta
  • Wykorzystanie ciężko dostępnych narzędzi terapeutycznych
Co Revital.clinic może Ci zaoferować
Kliknij, żeby rozwinąć i dowiedzieć się więcej
Autorskie formuły wlewów
Efekt kilku tygodni pracy wraz z lekarzami różnych dyscyplin medycyny. Nasze autorskie wlewy dożylne celują w najczęstsze przyczyny problemów z którymi do nas przychodzicie.
Na podstawie badań analizatora
Indywidualny dobór składników na podstawie badań krwii z analizatora parametrów krytycznych. Wiarygodne wyniki m.in. gazometali, elektrolitów, metabolitów w zaledwie 35 sekund.
Wysokie dawki witaminy C
Oferujemy wlewy wysokich dawek witaminy C jednak zanim się tego podejmiemy zalecamy badania i dopiero na ich podstawie oferujemy wlew.

Ozonoterapia, czyli leczenie mieszaniną tlenowo- ozonową, od wielu lat znajduje miejsce w medycynie jako metoda wspomagająca leczenie podstawowe, zwłaszcza w tych przypadkach, w których leczenie rutynowe nie daje zadowalających efektów (np. ubytki skóry, niegojące się rany, owrzodzenia, odleżyny, ropne przetoki). Mimo, że jej skuteczność wykazano w wielu klinicznych zastosowaniach na całym świecie, metoda ta nie jest w Polsce rozpowszechniona i rzadko stosowana w ortopedii i traumatologii. Ozonoterapia umożliwia zmniejszenie pourazowych zagrożeń infekcyjnych, szybsze gojenie powikłań pooperacyjnych i zaleczenie przewlekłych stanów septycznych. Metoda obniża też koszty antybiotykoterapii i czasami staje się jedynym sposobem wspomagającym zabiegi chirurgiczne, zwłaszcza w przypadkach zakażeń lekoopornymi, szpitalnymi szczepami bakteryjnymi.

Działanie bakteriobójcze wynika z silnie utleniających własciwości ozonu, a w przebiegu terapii nie stwierdzono nabycia odporności drobnoustrojów na ozonoterapię.

Badania krwi
Oferujemy badania diagnostyczne z odbiorem wyników nawet tego samego dnia, online na naszej stronie internetowej! Sprawdź naszą konkurencyjną ofertę cenową .
Badania flory jelitowej
Badanie flory jelitowej na podstawie samodzielnie pobranej próbki pozwoli wykazać z ogromną dokładnością braki i przerosty flory bakteryjnej jelita i pozwoli na dobranie celowanej probiotykoterapii.
Badania genetyczne
Innowacyjne badania genetyczne na liczne mutacje m.in. MTHRF. Jeśli borykasz się z problemami, których przyczyny nie potrafią trafnie zdiagnozować lekarze - sprawdź czy problem nie leży głębiej niż myślą.
Endokrynolog
Androlog
Neurolog
Onkolog
Kardiolog
Dawid Białowąs
Julia Cichaczewska
Tadeusz Sowiński

Dietoterapia to działania terapeutyczne oparte na odpowiednio zmodyfikowanej diecie w konkretnych jednostkach chorobowych. Leczenie dietą w wielu schorzeniach jest istotnym wsparciem dla leczenia farmakologicznego, a nierzadko stanowi również jego podstawę.

Celem działań dietoterapeutycznych jest m.in. eliminacja błędów żywieniowych, wzmocnienie organizmu, poprawa ogólnej kondycji pacjenta.

Odbloki po cyklach SAA
Nieprzemyślane użycie sterydów androgenne-anabolicznych niesie ogrom skutków ubocznych. W Revital.Clinic przywrócisz czynność osi podwzgórze-przysadka-jądra pod okiem specjalisty.
Prowadzenie hormonalnej terapii zastępczej
HTZ zyskuje na popularności - głównie ze względu na fakt, że prowadzenie pod nadzorem lekarza androloga wsparte regularnymi badaniami jest niezwykle skuteczne!

w Polsce wzrasta liczba placówek (publicznych i prywatnych) prowadzących leczenie onkologiczne. Równocześnie powstaje niewiele ośrodków oferujących kompleksowe i skojarzone leczenie nowotworów z użyciem chirurgii, metod systemowych oraz radioterapii.

Chociaż w ciągu ostatniej dekady liczba specjalistów w naszym kraju wzrosła dwukrotnie, nadal występują regionalne dysproporcje w dostępności lekarzy poszczególnych specjalności. Dla przykładu liczba specjalistów z zakresu onkologii na 100 tys. mieszkańców jest w województwie podkarpackim ponad dwukrotnie niższa niż w województwie mazowieckim.

Na szczęście w Trójmieście działa Revital.Clinic, gdzie opiekę nad chorymi pełni uznany w Polsce lekarz specjalista - dr. Szyszko.

Dowiedz się więcej